- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (408)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (2)
Smartfony i zegarki (1896)
Foto i kamery (68)
Rowery i hulajnogi (5868)
Fitness i sport (260)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rama: | Aluminiowa, 19" |
|---|---|
| 16 | |
| Shimano Tourney | |
| Shimano Acera | |
| 28 | |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Oprawki: | Pełnooprawkowe |
| Soczewki: | Lustrzane |
| Nosek: | Regulowany |
| Zauszniki: | Miękkie i elastyczne |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Rodzaj: | Okulary |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 54 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Biały |
Sugerowana cena producenta:
269,90 zł
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rozmiar: | S |
| Regulacja: | Od 48 do 52 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rozmiar: | XL |
| Regulacja: | Od 56 do 63 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Tak |
| Typ roweru: | Miejskie, Trekkingowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Montaż: | Do sztycy, Do widelca |
| Rodzaj: | Przód, Tył |
| Waga [kg]: | 2.88 |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Dominujący kolor: | Różowy |
| Wiek: | Od 2 lat |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Waga [kg]: | 3.7 |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Dominujący kolor: | Niebieski |
| Wiek: | Od 2 lat |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Montaż: | Do sztycy |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Tryby pracy: | Migające światło lewe, Migające światło ostrzegawcze, Migające światło prawe, Światło ciągłe, Światło migające |
| Moc światła [lm]: | 250 |
| Źródło światła: | LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Biały, Czerwony |
| Montaż: | Do kierownicy, Do wspornika siodła |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Tryby pracy: | Pulsacyjny, Światło ciągłe |
| Źródło światła: | LED |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 50 do 55 cm |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Zastosowanie: | Szosowe |
|---|---|
| Rozmiar: | 46 |
| Materiał: | Nylon wzmocniony włóknem szklanym, Skóra syntetyczna, TPU |
| Kolor: | Czarny |
| Długość wkładki [cm]: | 29 - 29.5 |
| Sezon: | Letni |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Rodzaj: | Kominiarka |
| Elementy odblaskowe: | Tak |
| Szybkoschnąca: | Tak |
| Wodoodporna: | Nie |
| Dominujący kolor: | Czarny |
| Typ roweru: | Szosowe |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Materiał: | Poliester, Siatka Spandex, Silikon |
| Kolor dominujący: | Czarny |
| Wentylacja: | Tak |
| Sezon: | Letni, Zimowy |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 55 do 58 cm |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | Styropian (EPS) |
| MIPS: | Nie |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Pojemność [l]: | 2.5 |
| Montaż: | Do kierownicy |
| Rodzaj: | Koszyk |
| Maksymalny udźwig [kg]: | 1 |
| Materiał: | Metal, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Pojemność [l]: | 10 |
| Montaż: | Na kierownicy |
| Rodzaj: | Koszyk |
| Maksymalny udźwig [kg]: | 2 |