- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (408)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (2)
Smartfony i zegarki (1896)
Foto i kamery (68)
Rowery i hulajnogi (5868)
Fitness i sport (260)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Mocowanie: | Bagażnik |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 29 |
| Przegródki: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | PVC |
| Rodzaj: | Sakwa |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | Przedni, Tylny |
| Montaż: | Do kierownicy, Do sztycy |
| Tryby pracy: | Eco, Mocny, Średni |
| Moc światła [lm]: | 100 |
| Źródło światła: | LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Materiał: | ABS, Poliwęglan |
| Rodzaj: | Zestaw lampek rowerowych |
| Kolor: | Wielokolorowy |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Oprawki: | Półoprawkowe |
| Soczewki: | Fotochromowe |
| Nosek: | Regulowany |
| Zauszniki: | Grilamid TR90 |
| Materiał: | Poliwęglan |
| Rodzaj: | Okulary |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | SPD |
| Zastosowanie: | Enduro, Teren |
| Płeć: | Męska |
| Materiał: | Guma, Nylon wzmocniony włóknem węglowym, Skóra syntetyczna |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Rodzaj: | Spalinowy |
| Silnik: | Czterosuwowy |
| Typ nadwozia: | Klasyczny |
| Pojemność silnika [cm3]: | 49 |
| Dopuszczalne obciążenie [kg]: | 150 |
| Liczba miejsc: | 2 |
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Zastosowanie: | Rower |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Rodzaj: | Kask |
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | Przednie |
| Montaż: | Do kierownicy |
| Tryby pracy: | 4 tryby światła stałego, Tryb migający |
| Moc światła [lm]: | 430 |
| Źródło światła: | LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Typ: | Elektryczna |
| Materiał: | Aluminium |
| Manometr: | Nie |
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, Presta, Schrader |
| Kolor: | Czarno-biały |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Zastosowanie: | Rower |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Rodzaj: | Kask |
| Regulacja: | Od 57 do 62 cm |
| Kolor: | Jasnoniebieski |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Zastosowanie: | Rower |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Rodzaj: | Kask |
| Regulacja: | Od 48 do 52 cm |
| Kolor: | Żółty |
|---|---|
| Płeć: | Unisex |
| Materiał: | Guma, Poliester, Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Kamizelka odblaskowa |
| Elementy odblaskowe: | Tak |
| Kolor: | Szary mat |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Zastosowanie: | Rower |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Rodzaj: | Kask |
| Regulacja: | Od 53 do 60 cm |
| Pojemność [l]: | 1.5 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Montaż: | Do kierownicy |
| Materiał: | Wiklina |
| Rodzaj: | Koszyk |
| Maksymalny udźwig [kg]: | 10 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | Przednie |
| Montaż: | Do kierownicy |
| Tryby pracy: | Dzienny migający, Mocny, Mocny mrugający, Słaby, Średni |
| Moc światła [lm]: | 600 |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Dominujący kolor: | Miętowy |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Waga [kg]: | 2.88 |
| Wiek: | Od 2 lat |
| Stalowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 12 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Tak |
| Mocowanie: | Bagażnik |
|---|---|
| Kolor: | Szaro-czarny |
| Materiał: | Polipropylen |
| Rodzaj: | Tylny |
| Wiek: | 9m+ |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 22 |
| Odchylany: | Tak |
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Zastosowanie: | Rower |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Rodzaj: | Kask |
| Regulacja: | Od 51 do 55 cm |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Zastosowanie: | Rower |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Rodzaj: | Kask |
| Regulacja: | Od 58 do 62 cm |
| Kolor: | Szampańskie złoto |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Zastosowanie: | Rower |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Rodzaj: | Kask |
| Regulacja: | Od 57 do 61 cm |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Zastosowanie: | Rower |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Rodzaj: | Kask |
| Regulacja: | Od 50 do 55 cm |
| Rodzaj roweru: | Stacjonarny |
|---|---|
| Rekreacja, Budowanie formy, Intensywny trening | |
| Ćwiczone partie mięśni: | Łydki, Pośladki, Uda |
| Elektromagnetyczny | |