- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD (21)
AGD do zabudowy (73)
AGD małe (136)
Komputery i tablety (204)
Smartfony i zegarki (24)
Foto i kamery (1)
Gaming (18)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kaczka i przepiórka |
| Waga: | 7.2 kg |
| Skład: | Kaczka 54%, Przepiórka 26%, Banan 2%, Dynia 2%, Gruszka 0.5%, Szpinak 0.5%, Suszone drożdże piwne 0.3%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 11%, Tłuszcz surowy 7.5%, Popiół surowy 2%, Wilgotność 76%, Włókno surowe 0.8% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Glukozamina 0.02%, Jod, Mangan, Miedź, Selen organiczny, Siarczan chondroityny 0.02%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 18 |
| Typ: | Mokra |
| Waga [kg]: | 7.2 |
Wartość poza zestawem:
278,46 zł
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kaczka i przepiórka |
| Waga: | 2.4 kg |
| Skład: | Kaczka 54%, Przepiórka 26%, Banan 2%, Dynia 2%, Gruszka 0.5%, Szpinak 0.5%, Suszone drożdże piwne 0.3%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 11%, Tłuszcz surowy 7.5%, Popiół surowy 2%, Wilgotność 76%, Włókno surowe 0.8% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Glukozamina 0.02%, Jod, Mangan, Miedź, Selen organiczny, Siarczan chondroityny 0.02%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Typ: | Mokra |
| Waga [kg]: | 2.4 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kaczka i przepiórka |
| Waga: | 4.8 kg |
| Skład: | Kaczka 54%, Przepiórka 26%, Banan 2%, Dynia 2%, Gruszka 0.5%, Szpinak 0.5%, Suszone drożdże piwne 0.3%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 11%, Tłuszcz surowy 7.5%, Popiół surowy 2%, Wilgotność 76%, Włókno surowe 0.8% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Glukozamina 0.02%, Jod, Mangan, Miedź, Selen organiczny, Siarczan chondroityny 0.02%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Typ: | Mokra |
Wartość poza zestawem:
185,64 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | Pedałowy |
| Pojemność [l]: | 40 |
| Mechanizm otwierania: | Pedałowy |
| Liczba komór: | 1 |
| Informacje dodatkowe: | Ciche zamykanie, Izoluje nieprzyjemne zapachy, Odporność na uszkodzenia |
| Waga [kg]: | 1.68 |
| Wysokość [cm]: | 60 |
| Głębokość [cm]: | 36.5 |
| Szerokość [cm]: | 36.5 |
| Rodzaj: | Elektryczny |
|---|---|
| Typ: | Przepływowy |
| Rodzaj montażu: | Nadumywalkowy |
| Napięcie zasilania [V]: | 230 |
| Długość wylewki [mm]: | 150 |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Rodzaj: | Elektryczny |
|---|---|
| Typ: | Przepływowy |
| Rodzaj montażu: | Ścienny |
| Napięcie zasilania [V]: | 400 |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Waga [kg]: | 3.8 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Cielęcina z przepiórką |
| Waga: | 36 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Suszona cielęcina 26%, Suszona przepiórka 4%, Ryż biały 8.5%, Ryż brązowy 8.5%, Hydrolizowana wątroba kurczaka 4%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Hydrolizowane białko kurczaka 5%, Olej z łososia 0.5%, Tłuszcz surowy 20%, Tłuszcz wołowy 12%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorowodorek glukozaminy, Cynk, Fosfor 1%, Jod, Mangan, Miedź, Selen, Siarczan chondroityny, Składniki mineralne... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Typ: | Sucha |
| Waga [kg]: | 36 |
Wartość poza zestawem:
471,80 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Cielęcina z przepiórką |
| Waga: | 27 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Suszona cielęcina 26%, Suszona przepiórka 4%, Ryż biały 8.5%, Ryż brązowy 8.5%, Hydrolizowana wątroba kurczaka 4%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Hydrolizowane białko kurczaka 5%, Olej z łososia 0.5%, Tłuszcz surowy 20%, Tłuszcz wołowy 12%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorowodorek glukozaminy, Cynk, Fosfor 1%, Jod, Mangan, Miedź, Selen, Siarczan chondroityny, Składniki mineralne... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Typ: | Sucha |
| Waga [kg]: | 27 |
Wartość poza zestawem:
353,85 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Cielęcina z przepiórką |
| Waga: | 18 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Suszona cielęcina 26%, Suszona przepiórka 4%, Ryż biały 8.5%, Ryż brązowy 8.5%, Hydrolizowana wątroba kurczaka 4%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Hydrolizowane białko kurczaka 5%, Olej z łososia 0.5%, Tłuszcz surowy 20%, Tłuszcz wołowy 12%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorowodorek glukozaminy, Cynk, Fosfor 1%, Jod, Mangan, Miedź, Selen, Siarczan chondroityny, Składniki mineralne... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Typ: | Sucha |
| Waga [kg]: | 18 |
| Rodzaj: | Elektryczny |
|---|---|
| Typ: | Przepływowy |
| Rodzaj montażu: | Ścienny |
| Napięcie zasilania [V]: | 400 |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Waga [kg]: | 4.8 |
| Smak: | Przepiórka z dynią i granatem |
|---|---|
| Waga: | 300 g |
| Skład: | Przepiórka 32%, Suszone jabłka, Śledź, Suszona dynia 5%, Kurkuma 0.2%, Łuski i nasiona babki płesznik 0.3%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
| Smak: | Przepiórka z dynią i granatem |
|---|---|
| Waga: | 1.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Przepiórka 32%, Suszone jabłka, Śledź, Suszona dynia 5%, Kurkuma 0.2%, Łuski i nasiona babki płesznik 0.3%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 46%, Dehydratyzowane białko przepiórki 30%, Dehydratyzowane białko ze śledzia, DHA 0.3%... |
| Witaminy i minerały: | Beta-karoten, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek sodu, Cynk, D-pantetonian wapnia, DL-metionina, Fosfor 0.9%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
| Rodzaj: | Elektryczny |
|---|---|
| Typ: | Przepływowy |
| Rodzaj montażu: | Nadumywalkowy, Podumywalkowy |
| Napięcie zasilania [V]: | 230 |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Rodzaj: | Elektryczny |
|---|---|
| Typ: | Przepływowy |
| Rodzaj montażu: | Nadumywalkowy, Podumywalkowy |
| Napięcie zasilania [V]: | 230 |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Rodzaj: | Elektryczny |
|---|---|
| Typ: | Przepływowy |
| Napięcie zasilania [V]: | 400 |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Waga [kg]: | 3.8 |
| Rodzaj: | Elektryczny |
|---|---|
| Typ: | Przepływowy |
| Rodzaj montażu: | Nadumywalkowy |
| Napięcie zasilania [V]: | 230 |
| Długość wylewki [mm]: | 150 |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Rodzaj: | Elektryczny |
|---|---|
| Typ: | Przepływowy |
| Rodzaj montażu: | Nadumywalkowy, Podumywalkowy |
| Napięcie zasilania [V]: | 230 |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kaczka i przepiórka |
| Waga: | 3 kg |
| Skład: | Kaczka 54%, Przepiórka 26%, Banan 2%, Dynia 2%, Gruszka 0.5%, Szpinak 0.5%, Suszone drożdże piwne 0.3%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 11%, Tłuszcz surowy 7.5%, Popiół surowy 2%, Wilgotność 76%, Włókno surowe 0.8% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Glukozamina 0.02%, Jod, Mangan, Miedź, Selen organiczny, Siarczan chondroityny 0.02%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Typ: | Mokra |
| Waga [kg]: | 3 |
| Rodzaj: | Elektryczny |
|---|---|
| Typ: | Przepływowy |
| Rodzaj montażu: | Nadumywalkowy |
| Napięcie zasilania [V]: | 230 |
| Długość wylewki [mm]: | 375 |
| Wykonanie: | Stal |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | Pedałowy |
| Pojemność [l]: | 25 |
| Mechanizm otwierania: | Pedałowy |
| Liczba komór: | 1 |
| Informacje dodatkowe: | Ciche zamykanie, Izoluje nieprzyjemne zapachy, Odporność na uszkodzenia |
| Waga [kg]: | 1.29 |
| Wysokość [cm]: | 40.5 |
| Głębokość [cm]: | 36 |
| Szerokość [cm]: | 28 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Pedałowy |
| Pojemność [l]: | 3 |
| Mechanizm otwierania: | Nożny |
| Liczba komór: | 1 |
| Informacje dodatkowe: | Zapobieganie wydobywaniu się brzydkich zapachów |
| Waga [kg]: | 0.66 |
| Wysokość [cm]: | 24 |
| Głębokość [cm]: | 19 |
| Szerokość [cm]: | 17 |
| Rodzaj: | Elektryczny |
|---|---|
| Typ: | Przepływowy |
| Rodzaj montażu: | Podumywalkowy |
| Napięcie zasilania [V]: | 230 |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Waga [kg]: | 1 |
| Rodzaj: | Elektryczny |
|---|---|
| Typ: | Przepływowy |
| Rodzaj montażu: | Nadumywalkowy |
| Napięcie zasilania [V]: | 230 |
| Długość wylewki [mm]: | 290 |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Rodzaj: | Na amura, Na karpia, Na leszcza, Na lina, Na płoć |
|---|---|
| Skład: | Rzepik, Ziarna konopi, Ziarna kukurydzy |
| Typ: | Ziarno |
| Aromat: | Naturalny |
| Waga [kg]: | 1 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 8 |
| Średnica [cm]: | 32 |
| Wysokość [cm]: | 46 |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Głębokość [cm]: | 32 |
| Rodzaj: | Pompka na wiertarkę |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne, metal |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga [kg]: | 0.25 |