- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (215)
Komputery i tablety (121)
Smartfony i zegarki (4718)
Foto i kamery (13)
Gaming (4)
Książki, muzyka, film (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| 6.7", 2340 x 1080px, Super AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 128 GB |
| Samsung Exynos 1680, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 12 Mpx + 5 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.9", 3120 x 1440px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite gen 5, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx + 2x50 Mpx + 10 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| AI NQ4 Gen2 | |
| 55" QD-Mini LED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
4 899 zł
Zakres od A do G
| 6.3", 2340 x 1080px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Samsung Exynos 2600, Dziesięciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 12 Mpx + 10 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.7", 2340 x 1080px, Super AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 128 GB |
| Samsung Exynos 1480, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.7", 2340 x 1080px, Super AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 128 GB |
| Samsung Exynos 1380, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx, Przedni 13 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| AI NQ4 Gen2 | |
| 75" QD-Mini LED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
8 099 zł
Zakres od A do G
| 6.2", 2340 x 1080px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 12 Mpx + 10 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.7", 2340 x 1080px, Super AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 128 GB |
| MediaTek Helio G99, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx, Przedni 13 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| AI NQ4 Gen2 | |
| 65" QD-Mini LED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
5 898,99 zł
Zakres od A do G
| 6.7", 2340 x 1080px, Super AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 128 GB |
| MediaTek Helio G99, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx, Przedni 13 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.7", 3120 x 1440px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Samsung Exynos 2600, Dziesięciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 12 Mpx + 10 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Hyper Real | |
| 32" QLED, Full HD, 1920 x 1080px | |
| Tak | |
| System: | |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
1 999 zł
Zakres od A do G
| 6.7", 2340 x 1080px, Super AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 128 GB |
| Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| AI NQ4 Gen3 | |
| 77" OLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
14 199 zł
Zakres od A do G
| AI NQ4 Gen2 | |
| 65" OLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
8 499 zł
Zakres od A do G
| 6.9", 3120 x 1440px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx + 2x50 Mpx + 10 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
6 899 zł
Zakres od A do G
| 6.7", 2340 x 1080px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 128 GB |
| Samsung Exynos 2400, Dziesięciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 12 Mpx + 8 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 4.1",6.9", 2520 x 1080px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Samsung Exynos 2500, Dziesięciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 12 Mpx, Przedni 10 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
13 897,20 zł
Zakres od A do G
| AI NQ4 Gen2 | |
| 55" OLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
6 799 zł
Zakres od A do G
| AI NQ4 Gen3 | |
| 48" OLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
6 399 zł
Zakres od A do G
| 43" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Nie |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
4 799 zł
Zakres od A do G
| Czterordzeniowy | |
| 75" QD-Mini LED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
11 499 zł
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
3 099 zł
Zakres od A do G
| AI NQ4 Gen3 | |
| 65" OLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
9 498,99 zł