- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (215)
Komputery i tablety (121)
Smartfony i zegarki (4715)
Foto i kamery (13)
Gaming (4)
Książki, muzyka, film (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| 6.2", 2340 x 1080px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 12 Mpx + 10 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
4 699 zł
Zakres od A do G
| 6.9", 3120 x 1440px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx + 2x50 Mpx + 10 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
6 399 zł
Zakres od A do G
| AI NQ4 Gen3 | |
| 55" OLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.7", 3120 x 1440px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| Samsung Exynos 2600, Dziesięciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 12 Mpx + 10 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.9", 3120 x 1440px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 16 GB / 1000 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite gen 5, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx + 2x50 Mpx + 10 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.7", 2400 x 1080px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Micro RGB AI | |
| 115" Micro RGB, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 4.1",6.9", 2520 x 1080px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| Samsung Exynos 2500, Dziesięciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 12 Mpx, Przedni 10 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.7", 2640 x 1080px, Super AMOLED, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 128 GB |
| Samsung Exynos 2400, Dziesięciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 12 Mpx, Przedni 10 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.5",8", 2184 x 1968px,2520 x 1080px, Dynamic LTPO AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx + 12 Mpx + 10 Mpx, Przedni 10 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 85" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| , | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Tak |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
17 999 zł
Zakres od A do G
| 6.3", 2340 x 1080px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Samsung Exynos 2600, Dziesięciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 12 Mpx + 10 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
8 699 zł
Zakres od A do G
| AI NQ8 Gen2 | |
| 65" QD-Mini LED, 8K Ultra HD, 7680 x 4320px | |
| Tak | |
| System: | |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
15 699 zł
Zakres od A do G
| 6.9", 3120 x 1440px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx + 2x50 Mpx + 10 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
6 399 zł
Zakres od A do G
| Micro RGB AI Pro | |
| 75" Micro RGB, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.7", 3120 x 1440px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Samsung Exynos 2600, Dziesięciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 12 Mpx + 10 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| AI NQ4 Gen2 | |
| 50" QD-Mini LED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
4 899,09 zł
Zakres od A do G
| AI NQ4 Gen2 | |
| 83" OLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
18 999 zł
Zakres od A do G
| 6.7", 2340 x 1080px, Super AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 128 GB |
| Samsung Exynos 1480, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Micro RGB AI Pro | |
| 85" Micro RGB, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| AI NQ4 Gen3 | |
| 48" OLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| AI NQ4 Gen2 | |
| 65" MINILED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| AI NQ4 Gen2 | |
| 85" QD-Mini LED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| AI NQ4 Gen3 | |
| 77" OLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| AI NQ4 Gen3 | |
| 55" OLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.7", 3120 x 1440px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Samsung Exynos 2400, Dziesięciordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.2", 2340 x 1080px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| Exynos 2600, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.9", 3120 x 1440px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite gen 5, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 6.9", 3120 x 1440px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 16 GB / 1000 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite gen 5, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
Zakres od A do G