- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Smartfony (2)
Akcesoria do telefonów (66)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Materiał: | Silikon |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy A |
| Model telefonu: | Galaxy A54 5G |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy A |
| Model telefonu: | Galaxy A54 5G |
| Marka telefonu: | |
|---|---|
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | A54 5G |
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Nie wpływa na czułość dotyku, Oleofobowa powłoka, Twardość 9H |
| Marka telefonu: | |
|---|---|
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy A54 5G |
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Oleofobowa powłoka, Twardość 7H |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Marka telefonu: | |
|---|---|
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy A54 5G |
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka, Twardość 9H |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Marka telefonu: | |
|---|---|
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy A54 5G |
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Pokrycie całego ekranu, Twardość 8H |
| Marka telefonu: | |
|---|---|
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy A54 5G |
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed brudem, Chroni przed kurzem, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż... |
| Marka telefonu: | |
|---|---|
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy A54 5G |
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka, Twardość 9H... |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Materiał: | TPU |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy A |
| Model telefonu: | Galaxy A54 5G |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy A |
| Model telefonu: | Galaxy A54 5G |
| Marka telefonu: | Samsung |
|---|---|
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy A54 5G |
| Rodzaj: | Folia prywatyzująca |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed odciskami palców i smugami, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Montaż na mokro... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Marka telefonu: | Samsung |
|---|---|
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy A54 5G |
| Rodzaj: | Folia ochronna |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed odciskami palców i smugami, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Grubość: 0.4 mm... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Marka telefonu: | Samsung |
|---|---|
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy A54 5G |
| Rodzaj: | Folia ochronna |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Grubość: 0.21 mm, Montaż na mokro, Ochrona przed uszkodzeniami i kurzem... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Marka telefonu: | , , , |
|---|---|
| Seria telefonu: | , , , , |
| Model telefonu: | 9C, Galaxy A51, Galaxy A54 5G, Galaxy M31s, Galaxy S20 FE, Realme 8, Y7p |
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Oleofobowa powłoka, Twardość 9H, Zaokrąglone krawędzie |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy A |
| Model telefonu: | Galaxy A54 5G |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Materiał: | Mikrofibra, Silikon |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy A |
| Model telefonu: | Galaxy A54 5G |
| Marka telefonu: | |
|---|---|
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy A54 5G |
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Idealne odwzorowanie barw, Łatwy montaż... |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Materiał: | Silikon, TPU |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy A |
| Model telefonu: | Galaxy A54 5G |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy A |
| Model telefonu: | Galaxy A54 5G |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy A |
| Model telefonu: | Galaxy A54 5G |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Materiał: | TPU |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy A |
| Model telefonu: | Galaxy A54 5G |
| Marka telefonu: | |
|---|---|
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy A54 5G |
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.16 mm grubości, Twardość 6H, Zaokrąglone krawędzie |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Materiał: | TPU, Poliwęglan |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy |
| Model telefonu: | A54 |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Materiał: | TPU, Poliwęglan |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy |
| Model telefonu: | A54 |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Materiał: | TPU, Poliwęglan |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy |
| Model telefonu: | A54 |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Materiał: | TPU |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy A |
| Model telefonu: | Galaxy A54 5G |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Materiał: | TPU |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy A |
| Model telefonu: | Galaxy A54 5G |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Materiał: | Skórzane |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy A |
| Model telefonu: | Galaxy A54 5G |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Materiał: | Skórzane |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy A |
| Model telefonu: | Galaxy A54 5G |