- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (330)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (115)
Komputery i tablety (887)
Smartfony i zegarki (1267)
Foto i kamery (169)
Gaming (34)
Rowery i hulajnogi (87)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Udźwig [kg]: | 90 |
|---|---|
| Waga [kg]: | 4.3 |
| Składany: | Tak |
| Wymiary platformy [cm]: | 35.5 x 24 |
| Materiał platformy: | Stal |
| Materiał stelażu: | Aluminium |
| Udźwig [kg]: | 120 |
|---|---|
| Waga [kg]: | 8 |
| Składany: | Tak |
| Wymiary platformy [cm]: | 85 x 73 x 42 |
| Materiał platformy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Udźwig [kg]: | 300 |
|---|---|
| Waga [kg]: | 14.5 |
| Składany: | Tak |
| Wymiary platformy [cm]: | 91 x 61 |
| Materiał platformy: | Stal |
| Materiał stelażu: | Stal |
| Udźwig [kg]: | 125 |
|---|---|
| Waga [kg]: | 7.1 |
| Składany: | Tak |
| Wymiary platformy [cm]: | 48 x 52.3 |
| Materiał platformy: | Aluminium |
| Materiał stelażu: | Aluminium |
| Typ: | Transportowy |
| Rodzaj: | Wózek transportowy |
| Udźwig [kg]: | 35 |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2.97 |
| Składany: | Tak |
| Wymiary platformy [cm]: | 37 x 42 |
| Materiał platformy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał stelażu: | Tworzywo sztuczne |
| Typ: | Tylne |
|---|---|
| Montaż: | Do sztycy |
| Tryby pracy: | Dzienny migający, Niestandardowy, Nocny migający, Tryb dzienny, Tryb gotowości, Tryb nocny |
| Moc światła [lm]: | 50 |
| Źródło światła: | LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Waga [g]: | 23 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 29 |
| Komunikacja: | ANT+, Bluetooth, GPS, Wi-Fi |
| Mocowanie: | Kierownica |
| Podświetlenie: | Tak |
| Waga [g]: | 110 |
| Seria: | iGS |
| Rodzaj: | Gra |
|---|---|
| Gatunek: | Sportowa |
| Nośnik: | |
| Wersja językowa: | Angielska, Polska (napisy) |
| Platforma: | |
| Tryb gry: | Multiplayer, Singleplayer |
| Przedział wiekowy (PEGI): | |
| Seria: | UFC |
| Rodzaj: | Gra |
|---|---|
| Gatunek: | Sportowa |
| Nośnik: | |
| Wersja językowa: | Angielska |
| Platforma: | |
| Tryb gry: | Multiplayer, Singleplayer |
| Przedział wiekowy (PEGI): | |
| Seria: | Sports |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 1920 x 1080 |
| Liczba klatek na sekundę: | FullHD - 30 kl/s, HD - 60 kl/s, QHD - 60 kl/s, VGA - 60 kl/s |
| Wodoodporność: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 1920 x 1080 |
| Liczba klatek na sekundę: | FullHD - 30 kl/s, HD - 60 kl/s, VGA - 60 kl/s, WVGA - 60 kl/s |
| Wodoodporność: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 1920 x 1080 |
| Liczba klatek na sekundę: | FullHD - 30 kl/s, HD - 60 kl/s, QHD - 60 kl/s, VGA - 60 kl/s |
| Wodoodporność: | Nie |
| Rodzaj: | Gra |
|---|---|
| Gatunek: | Sportowa |
| Nośnik: | |
| Wersja językowa: | Angielska, Francuska, Hiszpańska, Niemiecka, Polska (napisy), Włoska |
| Platforma: | |
| Tryb gry: | Multiplayer, Singleplayer |
| Przedział wiekowy (PEGI): | |
| Seria: | UFC |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 3840 x 2160 |
| Liczba klatek na sekundę: | 2K - 30 kl/s, 4K - 30 kl/s, FullHD - 60 kl/s, QHD - 60 kl/s |
| Wodoodporność: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Gwizdek |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Funkcje dodatkowe: | Generuje głośny dźwięk, Solidny ustnik, Wyposażone w sznurek do zawieszania na szyi |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 2880 x 2160 |
| Liczba klatek na sekundę: | 2K - 30 kl/s, 4K - 24 kl/s, FullHD - 60 kl/s, HD - 120 kl/s, VGA - 240 kl/s |
| Wodoodporność: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 2880 x 2160 |
| Liczba klatek na sekundę: | 2K - 30 kl/s, 4K - 24 kl/s, FullHD - 60 kl/s, HD - 120 kl/s, VGA - 240 kl/s |
| Wodoodporność: | Nie |
| Rodzaj: | Gra |
|---|---|
| Gatunek: | Sportowa |
| Nośnik: | |
| Wersja językowa: | Angielska, Polska (dubbing), Polska (napisy) |
| Platforma: | |
| Tryb gry: | Multiplayer, Singleplayer |
| Przedział wiekowy (PEGI): | |
| Seria: | EA FC 26 |
| Waga [kg]: | 5 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Obciążenie do hantli, Obciążenie do sztangi |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Łączna waga zestawu [kg]: | 5 |
| Średnica otworu [mm]: | 50/51 |
| Waga [kg]: | 0.81 |
|---|---|
| Kolor: | Różowy |
| Rodzaj masażu: | Punktowy, Uciskowy, Wibracyjny |
| Ilość trybów masażu: | 20 |
| Ilość nakładek w zestawie: | 8 |
| Nakładki: | Banan, Grzyb, Kulista, Płaska, Pocisk, Widełki, Wiosło, Zakrzywiona |
| Konstrukcja: | Ergonomiczny uchwyt |
| Funkcje dodatkowe: | 7 prędkości masażu, Cicha praca, Do 4h na jednym ładowaniu, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Mocowanie: | Zagówki w samochodzie, uchwyty |
| Rodzaj: | Organizer mata do samochodu |
| Wodoodporność: | Tak |
| Miejsce zastosowania: | Tylne siedzienie, bagażnik |
| Liczba przegródek: | 2 |