- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (330)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (115)
Komputery i tablety (884)
Smartfony i zegarki (1267)
Foto i kamery (170)
Gaming (34)
Rowery i hulajnogi (87)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Wiek dziecka: | 24 m+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 450 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen |
| Smoczek w zestawie: | Nie |
| Antykolkowa: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x bidon |
| Rodzaj: | Bidon |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 1080 x 720 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | FullHD - 30 kl/s, HD - 30 kl/s, VGA - 30 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 16 |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Rodzaj: | Maska do nurkowania |
| Przeznaczenie: | Dla dzieci |
| Dominujący kolor: | Niebieski |
| Wodoodporność: | IPX7 |
|---|---|
| Mocowanie: | Sztyca podsiodłowa |
| Czas pracy: | 25 h |
| Łączność: | ANT+, Bluetooth |
| Lampka: | LED |
| Kolor: | Czerwony |
| Średnica kółka [cm]: | 18 |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Antypoślizgowa powierzchnia: | Tak |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 100 |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość [cm]: | 27 |
| Zawartość zestawu: | Obciążenie 2.5 kg |
|---|---|
| Rodzaj: | Obciążenie do hantli, Obciążenie do sztangi |
| Materiał: | Cement, Winyl |
| Łączna waga zestawu [kg]: | 2.5 |
| Średnica otworu [mm]: | 50/51 |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Trenażer |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do treningów |
| Materiał: | Neopren, Poliester |
| Kolor: | Czarno-żółto-biały |
| Szerokość [cm]: | 8 |
| Zawartość zestawu: | Obciążenie 5 kg |
|---|---|
| Rodzaj: | Obciążenie do hantli, Obciążenie do sztangi |
| Materiał: | Żeliwo |
| Łączna waga zestawu [kg]: | 5 |
| Średnica otworu [mm]: | 30 |
| Kolor: | Szary |
| Zawartość zestawu: | Nakładka na gryf |
|---|---|
| Rodzaj: | Nakładka na gryf |
| Materiał: | Pianka, PVC |
| Typ: | Prosty |
| Długość [cm]: | 40 |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 3840 x 2160 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 4K - 30 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 20 |
| Wi-Fi: | Tak |
| Rodzaj: | Obręcz do koszykówki |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do gry w koszykówkę |
| Materiał: | Nylon, Stal, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biało-czerwono-niebieski |
| Długość [cm]: | 45 |
| Szerokość [cm]: | 45 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Typ: | Udarowa |
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3200 |
| Maksymalna średnica wiercenia w drewnie [mm]: | 50 |
| Maksymalna średnica wiercenia w betonie [mm]: | 22 |
| Długość przewodu zasilającego [m]: | 1 |
| Zawartość zestawu: | Obciążenie 1 kg |
|---|---|
| Rodzaj: | Obciążenie do sztangi |
| Materiał: | Żeliwo |
| Łączna waga zestawu [kg]: | 1 |
| Średnica otworu [mm]: | 26.5 |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Typ: | Udarowa |
| Typ uchwytu: | Zębaty |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3000 |
| Maksymalna średnica wiercenia w drewnie [mm]: | 25 |
| Maksymalna średnica wiercenia w betonie [mm]: | 13 |
| Długość przewodu zasilającego [m]: | 3 |
| Rodzaj: | Okulary |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Niebieski |
| Nosek: | Regulowany |
| Zauszniki: | Miękkie i elastyczne |
| Wiek dziecka: | 24 m+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 450 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Wysokiej jakości tekstylia niezawierające BPA |
| Smoczek w zestawie: | Nie |
| Antykolkowa: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x kubek |
| Rodzaj: | Kubek |
| Kolor: | Stalowy |
| Rodzaj: | Pas transportowy z klamrą |
|---|---|
| Materiał: | Poliester, metal |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| System mocowania: | Klamra zaciskowa |
| Maksymalna ładowność [kg]: | 250 |
| Zastosowanie: | Mocowanie ładunku / bagażu |
| Rodzaj: | Linki, pasy transportowe |
|---|---|
| Materiał: | Guma, metal |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| System mocowania: | Haczyki |
| Zastosowanie: | Mocowanie i stabilizacja bagażu, zabezpieczanie ładunku/plandek |
| Rodzaj: | Przenośna bramka do piłki nożnej |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do gry w piłkę nożną |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj mocowania: | 6 x kotwa montażowa; 3 x przyssawki do powierzchni płaskich |
| Liczba bramek w zestawie: | 2 |
| Materiał wykonania: | Poliester |
|---|---|
| Rodzaj: | Pas transportowy mocujący z napinaczem |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Długość [m]: | 6 |
| Szerokość [m]: | 0.03 |
| Materiał wykonania: | Poliester (PES) |
|---|---|
| Rodzaj: | Pas transportowy z napinaczem |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Długość [m]: | 4 |
| Szerokość [m]: | 0.05 |