- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (330)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (115)
Komputery i tablety (887)
Smartfony i zegarki (1267)
Foto i kamery (169)
Gaming (34)
Rowery i hulajnogi (87)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Przeznaczenie: | Dla kota, Dla psa |
|---|---|
| Materiał: | Poliester |
| Waga [g]: | 1000 |
| Kolor: | Szaro-czerwony |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 47 x 27 x 30 |
| Kolor: | Wielokolorowy |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 24 m+ |
| Pojemność [ml]: | 450 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen |
| Smoczek w zestawie: | Nie |
| Antykolkowa: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x bidon |
| Rodzaj: | Bidon |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 1080 x 720 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | FullHD - 30 kl/s, HD - 30 kl/s, VGA - 30 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 16 |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Przeznaczenie: | Dla dzieci |
|---|---|
| Dominujący kolor: | Niebieski |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Maska do nurkowania |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Waga [g]: | 650 |
| Kolor: | Czarny |
| Średnica kółka [cm]: | 18 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 100 |
| Materiał: | Cement, Winyl |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Zawartość zestawu: | Obciążenie 2.5 kg |
| Rodzaj: | Obciążenie do hantli, Obciążenie do sztangi |
| Łączna waga zestawu [kg]: | 2.5 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga [kg]: | 2.5 |
| Przeznaczenie: | Do treningów |
|---|---|
| Materiał: | Neopren, Poliester |
| Kolor: | Czarno-żółto-biały |
| Rodzaj: | Trenażer |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał: | Żeliwo |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Zawartość zestawu: | Obciążenie 5 kg |
| Rodzaj: | Obciążenie do hantli, Obciążenie do sztangi |
| Łączna waga zestawu [kg]: | 5 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga [kg]: | 5 |
| Materiał: | Pianka, PVC |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | Nakładka na gryf |
| Rodzaj: | Nakładka na gryf |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Prosty |
| Średnica [cm]: | 8.5 |
| Waga [kg]: | 0.38 |
| Materiał: | Guma, Żeliwo |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Zawartość zestawu: | 1 kettlebell |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga [kg]: | 12 |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 3840 x 2160 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 4K - 30 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 20 |
| Wi-Fi: | Tak |
| Przeznaczenie: | Do gry w koszykówkę |
|---|---|
| Materiał: | Nylon, Stal, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biało-czerwono-niebieski |
| Rodzaj: | Obręcz do koszykówki |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Typ: | Udarowa |
| Waga [kg]: | 3.2 |
| Maksymalna średnica wiercenia w betonie [mm]: | 22 |
| Długość przewodu zasilającego [m]: | 1 |
| Materiał: | Żeliwo |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Zawartość zestawu: | Obciążenie 1 kg |
| Rodzaj: | Obciążenie do sztangi |
| Łączna waga zestawu [kg]: | 1 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga [kg]: | 1 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Typ: | Udarowa |
| Waga [kg]: | 1.8 |
| Maksymalna średnica wiercenia w betonie [mm]: | 13 |
| Długość przewodu zasilającego [m]: | 3 |
| Przeznaczenie: | Dla kota |
|---|---|
| Materiał: | Metal, Wiklina |
| Waga [g]: | 1000 |
| Kolor: | Brązowy |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 46 x 50 x 36 |
| Przeznaczenie: | Dla kota, Dla psa |
|---|---|
| Materiał: | Poliester |
| Waga [g]: | 1000 |
| Kolor: | Szary |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 49 x 30 x 30 |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Niebieski |
| Rodzaj: | Okulary |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Oprawki: | Półoprawkowe |
| Soczewki: | Lustrzane |
| Nosek: | Regulowany |
| Zauszniki: | Miękkie i elastyczne |
| Kolor: | Stalowy |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 24 m+ |
| Pojemność [ml]: | 450 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Wysokiej jakości tekstylia niezawierające BPA |
| Smoczek w zestawie: | Nie |
| Antykolkowa: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x kubek |
| Rodzaj: | Kubek |
| Materiał: | Poliester, metal |
|---|---|
| Waga [g]: | 77 |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Rodzaj: | Pas transportowy z klamrą |
| System mocowania: | Klamra zaciskowa |
| Maksymalna ładowność [kg]: | 250 |
| Zastosowanie: | Mocowanie ładunku / bagażu |
| Materiał: | Guma, metal |
|---|---|
| Waga [g]: | 123 |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Rodzaj: | Linki, pasy transportowe |
| System mocowania: | Haczyki |
| Zastosowanie: | Mocowanie i stabilizacja bagażu, zabezpieczanie ładunku/plandek |
| Przeznaczenie: | Do gry w piłkę nożną |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Przenośna bramka do piłki nożnej |
| Waga [kg]: | 2.7 |
| Rodzaj mocowania: | 6 x kotwa montażowa; 3 x przyssawki do powierzchni płaskich |
| Liczba bramek w zestawie: | 2 |
| Kolor: | Pomarańczowy |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Poliester |
| Rodzaj: | Pas transportowy mocujący z napinaczem |
| Długość [m]: | 6 |
| Szerokość [m]: | 0.03 |
| Kolor: | Pomarańczowy |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Poliester (PES) |
| Rodzaj: | Pas transportowy z napinaczem |
| Długość [m]: | 4 |
| Szerokość [m]: | 0.05 |