- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (335)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (116)
Komputery i tablety (872)
Smartfony i zegarki (1266)
Foto i kamery (168)
Gaming (28)
Rowery i hulajnogi (87)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 1920 x 1080 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | FullHD - 30 kl/s, HD - 30 kl/s, VGA - 30 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 12 |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 1920 x 1080 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | FullHD - 30 kl/s, HD - 30 kl/s, VGA - 30 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 12 |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 1920 x 1080 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | FullHD - 30 kl/s, HD - 30 kl/s, VGA - 30 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 12 |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 3840 x 2160 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 2K - 30 kl/s, 4K - 24 kl/s, FullHD - 60 kl/s, VGA - 240 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 16 |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 3840 x 2160 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 2.7K - 60 kl/s, 2K - 60 kl/s, 4K - 60 kl/s, FullHD - 120 kl/s, QHD - 60 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 12 |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Wodoodporność: | Tak |
|---|---|
| Typ: | Czołowa |
| Źródło światła: | LED |
| Siła światła [lm]: | 300 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Czas pracy [h]: | 21 |
| Waga [g]: | 47 |
| Wodoodporność: | Tak |
|---|---|
| Typ: | Czołowa |
| Źródło światła: | LED |
| Siła światła [lm]: | 300 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Czas pracy [h]: | 21 |
| Waga [g]: | 47 |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 2560 x 1440 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 2K - 30 kl/s, FullHD - 30 kl/s, HD - 60 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 15 |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Typ: | Sprężynowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Zacisk do hantli, Zacisk do sztangi |
| Średnica [cm]: | 3 |
| Waga [kg]: | 0.09 |
| Materiał: | PCV, Stal chromowana |
| Zawartość zestawu: | 2 zaciski |
| Rodzaj: | Obciążenie do sztangi |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2.5 |
| Materiał: | Żeliwo |
| Łączna waga zestawu [kg]: | 2.5 |
| Średnica otworu [mm]: | 31 |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 1920 x 1080 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | FullHD - 30 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 4 |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 1920 x 1080 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | FullHD - 60 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 12 |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 1920 x 1080 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | FullHD - 60 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 12 |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 1920 x 1080 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | FullHD - 60 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 12 |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 3840 x 2160 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 2K - 60 kl/s, 4K - 60 kl/s, FullHD - 120 kl/s, QHD - 60 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 12 |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 3840 x 2160 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 4K - 60 kl/s, FullHD - 120 kl/s, QHD - 60 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 12 |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Rodzaj: | Obciążenie do sztangi |
|---|---|
| Waga [kg]: | 10 |
| Materiał: | Żeliwo |
| Łączna waga zestawu [kg]: | 10 |
| Średnica otworu [mm]: | 26.5 |
| Kolor: | Czarny |
| Zawartość zestawu: | Obciążenie 10 kg |
| Wodoodporność: | Tak |
|---|---|
| Waga [g]: | 2480 |
| Materiał: | 600D oxford |
| Pojemność [l]: | 188 |
| Przegródki: | Nie |
| Na telefon: | Nie |
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Kolor: | Czarno-niebieski |
|---|---|
| Zastosowanie: | Kamery sportowe |
| Rodzaj akcesorium: | |
| Wyposażenie: | Komplet śrub do mocowań, Mocowanie, Pasek, Przedłużka montażowa |
Sugerowana cena producenta:
49 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Kamery sportowe |
| Rodzaj akcesorium: | |
| Wyposażenie: | Mocowanie na plecak, Śruba |