- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (330)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (116)
Komputery i tablety (882)
Smartfony i zegarki (1261)
Foto i kamery (167)
Gaming (35)
Rowery i hulajnogi (87)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5090, 32 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon Graphics |
| AMD Ryzen 7 9850X3D | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 5.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti, 16 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon Graphics |
| AMD Ryzen 7 9800X3D | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti, 16 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon Graphics |
| AMD Ryzen 7 9800X3D | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5080, 16 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon Graphics |
| AMD Ryzen 7 9850X3D | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 5.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5080, 16 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon Graphics |
| AMD Ryzen 7 9850X3D | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 5.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070, 12 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon Graphics |
| AMD Ryzen 7 7800X3D | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Intel Core i5-14400F | |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR5, 5600 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Brak | |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Intel Core i5-14400F | |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR5, 5600 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Windows 11 Home | |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070, 12 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Intel Core i5-14400F | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Brak | |
| Typ: | |
|---|---|
| Materiał wodoodporny: | Nie |
| Zastosowanie: | Akcesoria |
| Przegrody wewnętrzne: | Tak |
| Kieszenie zewnętrzne: | Nie |
| Typ: | |
|---|---|
| Materiał wodoodporny: | Nie |
| Zastosowanie: | Akcesoria |
| Przegrody wewnętrzne: | Tak |
| Kieszenie zewnętrzne: | Nie |
| Kolor: | Żółty |
|---|---|
| Rodzaj: | twarda |
| Pojemność [l]: | 38 |
| Szerokość [cm]: | 38 |
| Wysokość [cm]: | 55 |
| Głębokość [cm]: | 20 |
| Rodzaj zamknięcia: | Zamek szyfrowy |
| Rozszerzana pojemność: | Nie |
| Kolor: | Zielony |
|---|---|
| Rodzaj: | twarda |
| Pojemność [l]: | 38 |
| Szerokość [cm]: | 38 |
| Wysokość [cm]: | 55 |
| Głębokość [cm]: | 20 |
| Rodzaj zamknięcia: | Zamek szyfrowy |
| Rozszerzana pojemność: | Nie |
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Rodzaj: | twarda |
| Pojemność [l]: | 38 |
| Szerokość [cm]: | 38 |
| Wysokość [cm]: | 55 |
| Głębokość [cm]: | 20 |
| Rodzaj zamknięcia: | Zamek szyfrowy |
| Rozszerzana pojemność: | Nie |
| Kolor: | Żółty |
|---|---|
| Rodzaj: | twarda |
| Pojemność [l]: | 38 |
| Szerokość [cm]: | 38 |
| Wysokość [cm]: | 55 |
| Głębokość [cm]: | 20 |
| Rodzaj zamknięcia: | Zamek szyfrowy |
| Rozszerzana pojemność: | Nie |
| Kolor: | Żółty |
|---|---|
| Rodzaj: | twarda |
| Pojemność [l]: | 97 |
| Szerokość [cm]: | 48 |
| Wysokość [cm]: | 75 |
| Głębokość [cm]: | 30 |
| Rodzaj zamknięcia: | Zamek szyfrowy |
| Rozszerzana pojemność: | Nie |
| Materiał wodoodporny: | Nie |
|---|---|
| Kolor: | Fioletowy |
| Rodzaj: | Twarda walizka duża |
| Pojemność [l]: | 99 |
| Szerokość [cm]: | 29.5 |
| Wysokość [cm]: | 75.5 |
| Głębokość [cm]: | 47 |
| Rodzaj zamknięcia: | Zamek szyfrowy TSA |
| Rozszerzana pojemność: | Nie |
| Kolor: | Żółty |
|---|---|
| Rodzaj: | twarda |
| Pojemność [l]: | 38 |
| Szerokość [cm]: | 38 |
| Wysokość [cm]: | 55 |
| Głębokość [cm]: | 21 |
| Rodzaj zamknięcia: | Zamek szyfrowy |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Walizka na broń |
| Szerokość [cm]: | 26,5 |
| Wysokość [cm]: | 11 |
| Głębokość [cm]: | 124 |
| Rozszerzana pojemność: | Nie |
| Materiał wodoodporny: | Nie |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Twarda walizka kabinowa |
| Pojemność [l]: | 37 |
| Szerokość [cm]: | 21 |
| Wysokość [cm]: | 54 |
| Głębokość [cm]: | 35.5 |
| Rodzaj zamknięcia: | Zamek szyfrowy TSA |
| Rozszerzana pojemność: | Nie |
| Kolor: | Zielony |
|---|---|
| Rodzaj: | twarda |
| Pojemność [l]: | 63 |
| Szerokość [cm]: | 43 |
| Wysokość [cm]: | 66 |
| Głębokość [cm]: | 24 |
| Rodzaj zamknięcia: | Zamek szyfrowy |
| Rozszerzana pojemność: | Nie |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Rodzaj: | twarda |
| Pojemność [l]: | 63 |
| Szerokość [cm]: | 43 |
| Wysokość [cm]: | 66 |
| Głębokość [cm]: | 24 |
| Rodzaj zamknięcia: | Zamek szyfrowy |
| Rozszerzana pojemność: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | twarda |
| Pojemność [l]: | 38 |
| Szerokość [cm]: | 37 |
| Wysokość [cm]: | 55 |
| Głębokość [cm]: | 22 |
| Rodzaj zamknięcia: | Zamek szyfrowy |
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Rodzaj: | twarda |
| Pojemność [l]: | 97 |
| Szerokość [cm]: | 50 |
| Wysokość [cm]: | 76 |
| Głębokość [cm]: | 29 |
| Rodzaj zamknięcia: | Zamek szyfrowy |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | twarda |
| Pojemność [l]: | 63 |
| Szerokość [cm]: | 43 |
| Wysokość [cm]: | 65 |
| Głębokość [cm]: | 25 |
| Rodzaj zamknięcia: | Zamek szyfrowy |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | twarda |
| Pojemność [l]: | 63 |
| Szerokość [cm]: | 43 |
| Wysokość [cm]: | 66 |
| Głębokość [cm]: | 26 |
| Rodzaj zamknięcia: | Zamek szyfrowy |
| Rozszerzana pojemność: | Nie |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Rodzaj: | twarda |
| Pojemność [l]: | 38 |
| Szerokość [cm]: | 37 |
| Wysokość [cm]: | 55 |
| Głębokość [cm]: | 20 |
| Rodzaj zamknięcia: | Zamek szyfrowy |
| Rozszerzana pojemność: | Nie |
| Kolor: | Beżowy |
|---|---|
| Rodzaj: | twarda |
| Pojemność [l]: | 38 |
| Szerokość [cm]: | 37 |
| Wysokość [cm]: | 55 |
| Głębokość [cm]: | 22 |
| Rodzaj zamknięcia: | TSA |
| Rozszerzana pojemność: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | twarda |
| Pojemność [l]: | 38 |
| Szerokość [cm]: | 37 |
| Wysokość [cm]: | 55 |
| Głębokość [cm]: | 22 |
| Rodzaj zamknięcia: | Zamek szyfrowy |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | twarda |
| Pojemność [l]: | 63 |
| Szerokość [cm]: | 43 |
| Wysokość [cm]: | 66 |
| Głębokość [cm]: | 24 |
| Rodzaj zamknięcia: | Zamek szyfrowy |
| Rozszerzana pojemność: | Nie |