- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Komputery i tablety (241)
Gaming (86)
Outlet (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość [mm]: | 103 |
| Wysokość [mm]: | 40.3 |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | Bluetooth |
| Typ klawiatury: | Magnetyczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość [mm]: | 103 |
| Wysokość [mm]: | 40.3 |
| Kolor: | Wielokolorowa grafika |
|---|---|
| Rodzaj: | Podkładka na biurko, Podkładka pod klawiaturę, Podkładka pod mysz |
| Podkładka podświetlana: | Nie |
| Podkładka z poduszką: | Nie |
| Materiał wykonania: | Guma silikonowa, Mikrowłókno |
| Głębokość [mm]: | 400 |
| Szerokość [mm]: | 900 |
| Grubość [mm]: | 2 |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, Jack 3.5 mm |
|---|---|
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Dźwięk przestrzenny: | 2, 5.1, 7.1 |
| Interfejs: | Jack 3.5 mm |
|---|---|
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Dźwięk przestrzenny: | Nie |
| Interfejs: | USB-A |
|---|---|
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Dźwięk przestrzenny: | Tak |
| Rodzaj: | Podkładka pod mysz |
|---|---|
| Podkładka podświetlana: | Tak |
| Podkładka z poduszką: | Nie |
| Materiał wykonania: | Tkanina |
| Głębokość [mm]: | 270 |
| Szerokość [mm]: | 320 |
| Grubość [mm]: | 4 |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
|---|---|
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Dźwięk przestrzenny: | 2, 5.1, 7.1 |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, Jack 3.5 mm |
|---|---|
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Dźwięk przestrzenny: | Tak |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Typ klawiatury: | Membranowa |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość [mm]: | 150 |
| Wysokość [mm]: | 40 |
| Interfejs: | Jack 3.5 mm |
|---|---|
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Dźwięk przestrzenny: | Tak |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość [mm]: | 69 |
| Wysokość [mm]: | 43 |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 12000 |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | MicroUSB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość [mm]: | 68 |
| Wysokość [mm]: | 42 |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 18000 |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość [mm]: | 66.2 |
| Wysokość [mm]: | 40.7 |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 18000 |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Magnetyczno-mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość [mm]: | 128 |
| Wysokość [mm]: | 42 |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, Jack 3.5 mm |
|---|---|
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czerwony |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Dźwięk przestrzenny: | Tak |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, Jack 3.5 mm |
|---|---|
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Dźwięk przestrzenny: | Tak |
| Interfejs: | USB-A |
|---|---|
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Tak | |
| Dźwięk przestrzenny: | Tak |
| Rodzaj: | Podkładka pod klawiaturę, Podkładka pod mysz |
|---|---|
| Podkładka podświetlana: | Tak |
| Podkładka z poduszką: | Nie |
| Materiał wykonania: | Guma, Tkanina |
| Głębokość [mm]: | 590 |
| Szerokość [mm]: | 1220 |
| Grubość [mm]: | 4 |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, Jack 3.5 mm |
|---|---|
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Dźwięk przestrzenny: | DTS Headphone:X v2.0 |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Jack 3.5 mm |
|---|---|
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Dźwięk przestrzenny: | 2.0, 7.1 |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Jack 3.5 mm, USB-A, USB-C |
|---|---|
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Dźwięk przestrzenny: | 7.1 |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, Jack 3.5 mm |
|---|---|
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Dźwięk przestrzenny: | Tak |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, Jack 3.5 mm, USB-C |
|---|---|
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, Jack 3.5 mm |
|---|---|
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Dźwięk przestrzenny: | Tak |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, Jack 3.5 mm |
|---|---|
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Dźwięk przestrzenny: | Tak |