- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Ekspresy i kawa (16)
Akcesoria kuchenne (47)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Pojemność [ml]: | 1x 450 ml - Szklanki |
| Cechy: | Odporność na pęknięcia, Odporność na wysokie i niskie temperatury, Odporność na zarysowania... |
| Materiał wykonania: | Szkło borokrzemowe |
| Wysokość [cm]: | 14.5 |
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Pojemność [ml]: | 1x 350 ml - Szklanki |
| Cechy: | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość używania w kuchence mikrofalowej, Z podwójną ścianką |
| Materiał wykonania: | Szkło borokrzemowe |
| Wysokość [cm]: | 11.5 |
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Pojemność [ml]: | 1x 80 ml - Szklanki |
| Cechy: | Odporność na działanie środków chemicznych, Odporność na pęknięcia, Odporność na wysokie i niskie temperatury... |
| Materiał wykonania: | Szkło borokrzemowe |
| Wysokość [cm]: | 6.5 |