- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1546)
AGD małe (66)
Komputery i tablety (735)
Smartfony i zegarki (610)
Foto i kamery (42)
Gaming (14)
Rowery i hulajnogi (9)
Fitness i sport (9)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Kurtyna |
| Barwa światła: | Ciepła biel |
| Tryb świecenia: | Fale, Migotanie mieszane, Powolne rozjaśnianie, Szybko migający |
| Komunikacja: | Brak |
| Zasilanie: | USB |
| Moc [W]: | 8 |
| Długość [m]: | 3 x 3 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Odtwarzacz płyt: | CD-R/RW |
| Bluetooth: | Tak |
| Moc znamionowa RMS: | 2 x 25 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3, WMA |
| Radio: | FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
| Interfejs: | USB-A |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Dźwięk przestrzenny: | Nie |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 100 (tryb rozmowy), 20 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 12000 (tryb rozmowy), 20000 |
| Złącze: | USB-A |
Zakres od A do G
| Ekran: | 30", 2560 x 1600px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 (SDR) |
| 16:10 | |
| Złącza: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt., DisplayPort - 2 szt., HDMI 1.4 - 1 szt., RJ-45 (LAN) - 1 szt.... |
Zakres od A do G
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Moc [W]: | 100 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 3 |
| Rodzaj złącza: | USB - 1 szt., USB-C - 2 szt. |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 2, 3, 4.5, 5 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Moc [W]: | 65 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 3 |
| Rodzaj złącza: | USB - 1 szt., USB-C - 2 szt. |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.67, 2.25, 2.77, 2.8, 3, 3.25, 3.5 |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Czas pracy [h]: | do 8 |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 6 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 75000 |
| Stosunek sygnał/szum [dB]: | 116 |
| Zniekształcenia harmoniczne [%]: | 0.005 |
| Rekomendowana impedancja słuchawek [Ohm]: | 32 - 600 |
| Złącze: | 2 x Jack 4.4 mm, 2 x USB typ C |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Moc [W]: | 100 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 3 |
| Rodzaj złącza: | USB - 1 szt., USB-C - 2 szt. |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 2, 2.4, 3, 3.25 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Moc [W]: | 65 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 5 |
| Rodzaj złącza: | USB - 2 szt., USB-C - 2 szt., Wtyk AC |
| Kabel w zestawie: | AC |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.0, 2, 3, 3.25 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Moc [W]: | 65 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Rodzaj złącza: | USB - 1 szt., USB-C - 1 szt. |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 3, 3.25 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Moc [W]: | 100 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 4 |
| Rodzaj złącza: | USB - 2 szt., USB-C - 2 szt. |
| Kabel w zestawie: | USB-C |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3, 5 |