- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1546)
AGD małe (66)
Komputery i tablety (735)
Smartfony i zegarki (609)
Foto i kamery (42)
Gaming (14)
Rowery i hulajnogi (9)
Fitness i sport (9)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 14 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 8 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 30 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarno-miedziany |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 25 |
|---|---|
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 10 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | , |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 30 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarno-miedziany |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 18 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Niebieski |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 20 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 8 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | , |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 12 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia z Wi-Fi |
| Zasilanie: | , |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 4 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 12 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia z Wi-Fi |
| Zasilanie: | , |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Biały |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 16 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem USB |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Niebieski |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Złoty |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Rysik |
| Kompatybilność: | iPad (6. generacji), iPad (7. generacji), iPad (8. generacji), iPad (9. generacji), iPad Air (3. generacji)... |
| Ładowanie magnetyczne: | Nie |
| Sposób ładowania: | USB-C |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 18 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 16 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje: | Nagrywanie w chmurze, Tryb nocny, Wykrywanie ludzi |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe, USB |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | Brak |
|---|---|
| Porty wyjścia: | USB 2.0 - 3 szt., USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt. |
| Kolor: | Szary |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 1 |
|---|---|
| Porty wyjścia: | HDMI - 1 szt., USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt., USB Typu C 3.2 Gen. 1 - 1 szt., Wyjście słuchawkowe 3.5 mm - 1 szt. |
| Kolor: | Szary |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | Brak |
|---|---|
| Porty wyjścia: | USB 2.0 - 3 szt., USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt. |
| Kolor: | Szary |
| Zasilanie: | USB |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Kamera: | 3840 x 2160 px |
| Typ sensora: | CMOS |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Liczba głośników: | 2 |
|---|---|
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 3W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Kolor: | Wielokolorowa grafika |
|---|---|
| Rodzaj: | Tradycyjna |
| Deck (platforma): | 9-cio warstwowy chiński klon |
| Truck (oś): | Aluminiowy |
| ABEC-3 | |
| Materiał - kółka: | PU |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj karty: | Przewodowa |
| Typ karty: | Adapter |
| Zastosowanie: | Odtwarzacze multimedialne Chromecast |