- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (43)
AGD małe (31)
Komputery i tablety (137)
Smartfony i zegarki (19)
Foto i kamery (5)
Gaming (9)
Rowery i hulajnogi (8)
Fitness i sport (9)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| 6.83", 2772 x 1280px, P-OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| MediaTek Dimensity 9500, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx + 12 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Śledź i pomarańcza |
| Waga: | 1.5 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 44%, DHA 0.80%, EPA 0.50%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 1.4%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 3.1%... |
| Witaminy i minerały: | Beta-karoten, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek sodu, Cynk, D-pantotenian wapnia, DL-metionina, Fosfor 0.9%... |
| Skład: | Śledź 32%, Bogate w tokoferol ekstrakty naturalnego pochodzenia, Kurkuma 0.2%, Łuski i nasiona babki płesznik 0.3%... |
| Cechy: | Bogata w kwasy tłuszczowe Omega, Pełnoporcjowa, Wzbogacona o odpowiednią ilość witamin i minerałów, Zawiera taurynę |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
Wartość poza zestawem:
154,95 zł
Wartość poza zestawem:
92,97 zł
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Dorsz, krewetka, dynia i melon |
| Waga: | 300 g |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Skład: | Dehydratyzowane białko z dorsza 30%, Dorsz 32%, Suszone jabłka, Dehydratyzowana krewetka 5%, Suszona dynia 5%... |
| Cechy: | Pełnoporcjowa |
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Śledź z dynią i pomarańczą |
| Waga: | 300 g |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 44%, DHA 0.80%, EPA 0.5%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 1.4%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 3.1%, Olej z ryb... |
| Witaminy i minerały: | Beta-karoten, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek sodu, Cynk, D-pantotenian wapnia, DL-metionina, Fosfor 0.9%... |
| Skład: | Śledź 32%, Nasiona i łuski babki płesznik 0.3%, Suszona dynia 5%, Kurkuma 0.2%, Suszona słodka pomarańcza 0.5%... |
| Cechy: | Bogata w kwasy tłuszczowe Omega, Na bazie naturalnych składników z dodatkiem witamin i minerałów, Pełnoporcjowa |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Typ ekspresu: | Kapsułkowy |
|---|---|
| Ciśnienie [bar]: | 15 |
| Rodzaj kawy: | Kapsułki |
| Dolce Gusto | |
| Moc [W]: | 1500 |
| Funkcje: | Wskaźnik poziomu wody |
Sugerowana cena producenta:
329 zł
| Typ: | Latte Macchiato |
|---|---|
| Liczba kapsułek: | 60 |
| Dedykowany ekspres: | Nescafé Dolce Gusto |
| Rodzaj: | Kapsułki do kawy |
Wartość poza zestawem:
154,95 zł
| Typ: | Latte Macchiato |
|---|---|
| Liczba kapsułek: | 24 |
| Dedykowany ekspres: | Nescafé Dolce Gusto |
| Rodzaj: | Kapsułki do kawy |
| Typ: | Latte Macchiato |
|---|---|
| Liczba kapsułek: | 12 |
| Dedykowany ekspres: | Nescafé Dolce Gusto |
| Rodzaj: | Kapsułki do kawy |
Wartość poza zestawem:
92,97 zł
| Typ: | House Blend |
|---|---|
| Liczba kapsułek: | 60 |
| Dedykowany ekspres: | Nescafé Dolce Gusto |
| Rodzaj: | Kapsułki do kawy |
Wartość poza zestawem:
154,95 zł
| Typ: | House Blend |
|---|---|
| Liczba kapsułek: | 24 |
| Dedykowany ekspres: | Nescafé Dolce Gusto |
| Rodzaj: | Kapsułki do kawy |
| Typ: | House Blend |
|---|---|
| Liczba kapsułek: | 12 |
| Dedykowany ekspres: | Nescafé Dolce Gusto |
| Rodzaj: | Kapsułki do kawy |
Wartość poza zestawem:
92,97 zł
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
|---|---|
| Rodzaj: | Reduktor |
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Cechy: | Nie zawiera BPA, Zapewnia higieniczne odciąganie pokarmu |
| Zawartość zestawu: | 1 x reduktor (17 mm), 1 x reduktor (19 mm) |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka tabletu: | Lenovo |
| Model tabletu: | Tab (TB311FU) |
| Prywatyzacja: | Nie |
| Powierzchnia imitująca papier: | Tak |
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Łosoś z dorszem i melonem Cantaloupe |
| Waga: | 800 g |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Tłuszcz surowy 18%, Ekstrakty z tokoferolu z olejów roślinnych, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.6%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorek potasu, Chlorek sodu, DL-metionina, Fosfor 0.7%, Fruktooligosacharydy, Glukozamina, Siarczan chondroityny... |
| Skład: | Dorsz 10%, Łosoś 20%, Kurkuma 0.2%, Suszona marchewka, Suszone borówki, Suszony melon kantalupa 0.5%... |
| Cechy: | Hipoalergiczna, Pełnoporcjowa |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
Wartość poza zestawem:
154,95 zł
Wartość poza zestawem:
92,97 zł
| Funkcje: | Pamięć pomiarów, Pomiar pulsu, Zapamiętywanie daty i czasu pomiaru, Automatyczne pompowanie, Zasilacz w zestawie... |
|---|---|
| Rodzaj: | Ciśnieniomierz |
| Kolor: | Biały |
| Typ ciśnieniomierza: | Naramienny |
| Zasilanie: | 4 baterie AA, Zasilacz |
| Sposób pomiaru: | Oscylometryczny |
| Wielkość mankietu: | 23 - 33 cm |
| Zakres pomiarów ciśnienia: | 30 - 280 mmHg |