- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (84)
AGD (12)
AGD do zabudowy (29)
AGD małe (238)
Komputery i tablety (128)
Smartfony i zegarki (265)
Foto i kamery (21)
Gaming (372)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Wiek dziecka: | 6 m+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 250 |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo PP |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x kubek, 1 x smoczek, 1 x uchwyt do nauki picia |
| Kolor: | Różowy |
| Wiek dziecka: | 6 m+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 250 |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo PP |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x kubek, 1 x smoczek, 1 x uchwyt do nauki picia, 1 x zatyczka |
| Kolor: | Niebieski |
| Wiek dziecka: | 3 m+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 240 |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo PP |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka, 1 x smoczek, 1 x zatyczka |
| Kolor: | Niebieski |
| Materiał wykonania: | Włókno węglowe |
|---|---|
| Przewodność cieplna [W/mk]: | 62.5 |
| Liczba sztuk w zestawie: | 1 |
| Wymiary [mm]: | 25 x 25 x 0.2 |
| Wiek: | 8+ |
|---|---|
| Dominujący kolor: | Czarny |
| Materiał - kółka: | PU |
| ABEC-5 | |
| Rodzaj hulajnogi: | Tradycyjna |
| Składana: | Nie |
| Materiał wykonania: | Skóra |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | 1 x obroża |
| Kolor: | Czarny |
| Tak | |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Funkcje dodatkowe: | Regulowane elementy |
| Informacje dodatkowe: | Dyskretny, Wysoka jakość |
| Szerokość [cm]: | 1.75 |
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Materiał: | Fluorocarbon |
| Do metody: | Nie |
| Spinningowy: | Tak |
| Z włosem: | Nie |
| Wytrzymałość [kg]: | 10 |
| Kolor: | Czarno-pomarańczowy |
|---|---|
| Długość [mm]: | 177 |
| Szerokość ostrza [mm]: | 18 |
| Materiał obudowy: | SoftGrip, Stal, Tworzywo sztuczne |
| Ostrze: | Stal |
| Wymienne ostrze: | Tak |
| Materiał wykonania: | Poliester, Stal |
|---|---|
| Kolor: | Zielono-turkusowy |
| Typ: | Wisząca |
| Ilość miejsc: | 1 |
| Szerokość [cm]: | 75.5 |
| Z daszkiem: | Tak |
| Waga [kg]: | 0.006 |
|---|---|
| Dominujący kolor: | Żółto-czarny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Materiał: | Włókno węglowe |
| Zawartość zestawu: | 1 x poszewka na poduszkę 40 x 40 cm |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do dekoracji |
| Kolor: | Szary |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 70+120 g/m2, Pikowana metodą hot press |
| Materiał: | Poliester |
| Rozmiar [cm]: | 40 x 40 |
| Rodzaj zapięcia: | Zamek |
| Wzór: | Patchworkowy |
| Liczba elementów w zestawie: | 1 |
| Przeznaczenie: | Na łóżko |
|---|---|
| Kolor: | Kremowy |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 70+120 g/m2, Pikowania metodą hot press |
| Materiał: | Poliester |
| Rozmiar [cm]: | 200 x 220 |
| Wzór: | Geometryczny |
| Przeznaczenie: | Na łóżko |
|---|---|
| Kolor: | Różowy |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 70+120 g/m2, Pikowania metodą hot press |
| Materiał: | Poliester |
| Rozmiar [cm]: | 170 x 210 |
| Wzór: | Patchworkowy |
| Zawartość zestawu: | 1 x narzuta 170 x 210 cm |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Na łóżko |
| Kolor: | Grafitowy |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 70+120 g/m2, Pikowania metodą hot press |
| Materiał: | Poliester |
| Rozmiar [cm]: | 170 x 210 |
| Wzór: | Patchworkowy |