- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (85)
AGD (12)
AGD do zabudowy (29)
AGD małe (239)
Komputery i tablety (126)
Smartfony i zegarki (278)
Foto i kamery (21)
Gaming (371)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Do budowania formy | |
| Możliwość złożenia: | Tak (podnoszony pas) |
| Prędkość maksymalna [km/h]: | 19 |
| Liczba poziomów nachylenia pasa biegowego: | 12 |
| Regulacja kąta nachylenia: | Automatyczna |
| Wymiary pasa bieżnego (SxD) [cm]: | 51 x 152 |
| Pomiar pulsu: | Nie |
| Moc silnika [W]: | 2237 |
| Amortyzacja: | Tak |
| Wyposażenie: | Brak |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth, Głośniki, Gniazdo USB, Uchwyt na bidon, Wentylator |
| Karbonowa | |
| 12 | |
| Sram | |
| Opona typ: | 700 x 40 |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Brak |
| Waga [kg]: | 9.1 |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi i montażu, Karta gwarancyjna |
| Wiek dziecka: | 6 m+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 150 |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Smoczek w zestawie: | Nie |
| Antykolkowa: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x kubek, 1 x osłonka, 1 x uchwyt do nauki picia |
| Rodzaj: | Kubek |
| Wiek dziecka: | 18 m+ |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Ortodontyczny, Uspokajający |
| Wyposażenie: | 1 x etui, 2 x smoczek do uspokajania |
| Wiek dziecka: | 6 m+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 250 |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo PP |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x kubek, 1 x smoczek, 1 x uchwyt do nauki picia, 1 x zatyczka |
| Rodzaj: | Butelka |
| Przeznaczenie: | Kuchnie ceramiczne, Kuchnie elektryczne, Kuchnie gazowe, Kuchnie indukcyjne |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | 1 x Garnek 20 cm, 1 x Pokrywka |
| Rodzaj: | Garnek aluminiowy |
| garnek 2.5 l | |
| Waga [kg]: | 0.79 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Kuchnie ceramiczne, Kuchnie elektryczne, Kuchnie gazowe, Kuchnie indukcyjne |
| Zawartość zestawu: | 1 x Patelnia 26 cm |
| Rodzaj: | Patelnia tradycyjna |
| 26 | |
| Materiał wykonania: | Skóra |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | 1 x obroża |
| Rodzaj: | Obroża |
| Funkcje dodatkowe: | Regulowane elementy |
| Płeć: | Kobieta, Mężczyzna |
| Tak | |
| Informacje dodatkowe: | Dyskretny, Wysoka jakość |
| Szerokość [cm]: | 1.75 |
| Materiał wykonania: | Skóra PU |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | 1 x bat (flogger), 1 x kajdanki na ręce i nogi, 1 x obroża ze smyczą, 1 x opaska na oczy, 1 x pasek z kulką (Ball Gag)... |
| Rodzaj: | Zestaw BDSM |
| Funkcje dodatkowe: | Regulowane elementy |
| Płeć: | Kobieta, Mężczyzna |
| Tak | |
| Informacje dodatkowe: | Zapewnia różnorodność doznań i maksymalną przyjemność |
| Szerokość [cm]: | 36 |
| Długość [mm]: | 177 |
|---|---|
| Szerokość ostrza [mm]: | 18 |
| Materiał obudowy: | SoftGrip, Stal, Tworzywo sztuczne |
| Ostrze: | Stal |
| Typ ostrza: | Jednorazowy |
| Wymienne ostrze: | Tak |
| Materiał wykonania: | Poliester, Stal |
|---|---|
| Wyposażenie: | Parasol |
| Typ: | Wisząca |
| Ilość miejsc: | 1 |
| Szerokość [cm]: | 75.5 |
| Z daszkiem: | Tak |
| Przeznaczenie: | Do dekoracji |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | 1 x poszewka na poduszkę 40 x 40 cm |
| Materiał: | Poliester |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 70+120 g/m2, Pikowana metodą hot press |
| Rozmiar [cm]: | 40 x 40 |
| Rodzaj zapięcia: | Zamek |
| Wzór: | Patchworkowy |
| Liczba elementów w zestawie: | 1 |
| Przeznaczenie: | Na łóżko |
|---|---|
| Materiał: | Poliester |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 70+120 g/m2, Pikowania metodą hot press |
| Rozmiar [cm]: | 200 x 220 |
| Wzór: | Geometryczny |