- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (85)
AGD (12)
AGD do zabudowy (29)
AGD małe (239)
Komputery i tablety (128)
Smartfony i zegarki (267)
Foto i kamery (21)
Gaming (372)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Taśma montażowa |
|---|---|
| Zastosowanie: | Mocowanie |
| Długość [m]: | 5 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Mocowanie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 1500 |
| Działanie: | Odświeża oddech, Wybielające |
| Dodatkowe informacje: | Nie zawiera alkoholu, Przebadany klinicznie |
| Aktywny węgiel: | Tak |
| Dla dzieci: | Nie |
| Z fluorem: | Tak |
Wartość poza zestawem:
54,03 zł
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 1000 |
| Działanie: | Odświeża oddech, Wybielające |
| Dodatkowe informacje: | Nie zawiera alkoholu, Przebadany klinicznie |
| Aktywny węgiel: | Tak |
| Dla dzieci: | Nie |
| Z fluorem: | Tak |
| Pojemność [ml]: | 150 |
|---|---|
| Dodatkowe działanie: | Odświeża oddech, Przeciw próchnicy, Remineralizuje uszkodzone szkliwo, Zmniejszenie nadwrażliwości zębów... |
| Aktywny węgiel: | Tak |
| Dla dzieci: | Nie |
| Z fluorem: | Nie |
Wartość poza zestawem:
51,66 zł
| Pojemność [ml]: | 225 |
|---|---|
| Dodatkowe działanie: | Odświeża oddech, Przeciw próchnicy, Remineralizuje uszkodzone szkliwo, Zmniejszenie nadwrażliwości zębów... |
| Aktywny węgiel: | Tak |
| Dla dzieci: | Nie |
| Z fluorem: | Nie |
Wartość poza zestawem:
77,49 zł
| Rodzaj: | Widelec do mięsa |
|---|---|
| Funkcje: | Możliwość mycia w zmywarce |
| Wykonanie: | Drewno, Stal nierdzewna |
| Długość [cm]: | 16.5 |
| Uchwyt do zawieszenia: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x widelec do mięsa |
| Rodzaj: | Nóż do pieczywa |
|---|---|
| Typ: | Do chleba |
| Ostrze: | Stal damasceńska |
| Długość ostrza [cm]: | 22.9 |
| Rękojeść: | Afrykańskie drewno hebanowe |
| Liczba elementów [szt]: | 1 |
| Dla dzieci: | Nie |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
| Miękkość włosia: | Średnio miękkie |
| 540 dni | |
| Dla dzieci: | Nie |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
| Miękkość włosia: | Średnio miękkie |
| 360 dni | |
| Rodzaj: | Ortodontyczny, Uspokajający |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Cechy: | Anatomiczny kształt, Bezpieczny i higieniczny, Łatwy do czyszczenia materiał, Masuje dziąsła i przynosi ukojenie... |
| Rodzaj: | Ortodontyczny, Uspokajający |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Cechy: | Anatomiczny kształt, Bezpieczny i higieniczny, Łatwy do czyszczenia materiał, Masuje dziąsła i przynosi ukojenie... |
Sugerowana cena producenta:
739,99 zł
| Wiek: | 3 lata, 4 lata |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Rozmiar opon [cal]: | 12 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Nie |
| Rodzaj: | Garnek aluminiowy |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | 1 x Garnek 20 cm, 1 x Pokrywka |
| Przeznaczenie: | Kuchnie ceramiczne, Kuchnie elektryczne, Kuchnie gazowe, Kuchnie indukcyjne |
| garnek 2.5 l | |
| Rodzaj: | Zabawka |
|---|---|
| Materiał: | Poliwęglan |
| Cechy: | 3 tryby pracy, Łatwe do czyszczenia, Nietoksyczna |
| Przeznaczenie: | Dla psa |
| Rodzaj: | Patelnia tradycyjna |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | 1 x Patelnia 26 cm |
| Przeznaczenie: | Kuchnie ceramiczne, Kuchnie elektryczne, Kuchnie gazowe, Kuchnie indukcyjne |
| 26 | |
| Powłoka wewnętrzna: | Aluminium, Nieprzywierająca |
| Rodzaj: | Patelnia tradycyjna |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | 1 x Patelnia 20 cm |
| Przeznaczenie: | Kuchnie ceramiczne, Kuchnie elektryczne, Kuchnie gazowe, Kuchnie indukcyjne |
| 20 | |
| Powłoka wewnętrzna: | Aluminium, Nieprzywierająca |
| Materiał: | Aluminium, Stal nierdzewna |
|---|---|
| Długość po złożeniu [mm]: | 96 |
| Narzędzia: | Linijka, Nóż, Nożyce do kabli, Obierak do łusek, Otwieracz do butelek, Otwieracz do puszek, Piła, Pilnik... |
| Pokrowiec: | Nie |
| Waga [g]: | 224 |
| Materiał wykonania: | Włókno węglowe |
|---|---|
| Przewodność cieplna [W/mk]: | 62.5 |
| Liczba sztuk w zestawie: | 1 |
| Wymiary [mm]: | 32 x 32 x 0.2 |
| Rodzaj: | Filtr |
|---|---|
| Typ: | Wstępny |
| Przeznaczenie: | Do nawilżaczy |
| Liczba sztuk: | 1 |
| Kompatybilność: | Boneco E2241A |
| Rodzaj: | Kojec |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 15 |
| Długość [cm]: | 100 |
| Materiał wykonania: | Poliester |