- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (85)
AGD (12)
AGD do zabudowy (29)
AGD małe (239)
Komputery i tablety (128)
Smartfony i zegarki (267)
Foto i kamery (21)
Gaming (371)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | , |
|---|---|
| Kompatybilność: | GoPro Hero 13 Black, Gopro MAX |
| Sposób montażu uchwytu: | Ręczny |
| Kategoria wzrostowa: | 40-87 cm |
|---|---|
| Kategoria wagowa: | 0-13 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | 3-punktowe |
| Isofix: | Nie |
| Kierunek montażu: | Tyłem |
| Możliwość obrotu 360°: | Nie |
| Funkcja spania: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Kategoria wzrostowa: | 76-150 cm |
|---|---|
| Kategoria wagowa: | 9-36 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | 5-punktowe |
| Isofix: | Tak |
| Kierunek montażu: | Przodem |
| Możliwość obrotu 360°: | Nie |
| Funkcja spania: | Tak |
| Kolor: | Czarno-szary |
| Rodzaj: | Szczytówka |
|---|---|
| Materiał: | Włókno węglowe |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Dominujący kolor: | Wielokolorowy |
| Materiał: | Fluorocarbon, Stal |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Kolor: | Transparentny |
| Wytrzymałość [kg]: | 15 |
| Do metody: | Nie |
| Z włosem: | Nie |
| Rodzaj: | Szczytówka |
|---|---|
| Materiał: | Włókno szklane |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Dominujący kolor: | Żółto-zielony |
| Rodzaj: | Gryzak |
|---|---|
| Materiał: | Poliester, Tworzywo TPR |
| Kolor: | Szaro-czerwony |
| Cechy: | Nadaje się do aportowania, Nadaje się do gryzienia, Różne struktury, Wytrzymała |
| Przeznaczenie: | Dla psa |
| Rodzaj: | Witamina C |
|---|---|
| Forma: | Żelki |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 60 |
| Liczba kapsułek: | 60 |
| Zastosowanie: | Wsparcie odporności |
| Rodzaj: | SUPLEMENT DIETY |
|---|---|
| Wskazania: | Wsparcie zdrowia wątroby |
| Działanie: | Wsparcie detoksykacji i prawidłowego funkcjonowania wątroby |
| Rodzaj: | Kapsułki |
|---|---|
| Wskazania: | Wsparcie utrzymania prawidłowego poziomu glukozy we krwi, wspomaganie metabolizmu glukozy |
| Działanie: | Wspomaganie utrzymania prawidłowego poziomu glukozy we krwi oraz prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych |
| Rodzaj: | SUPLEMENT DIETY |
|---|---|
| Wskazania: | Wsparcie prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego; uzupełnienie diety w cynk i selen |
| Działanie: | Wspomaganie odporności |