- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (273)
AGD (42)
AGD do zabudowy (13)
AGD małe (68)
Komputery i tablety (23)
Smartfony i zegarki (2086)
Foto i kamery (371)
Gaming (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Ostrzegawcza |
|---|---|
| Źródło światła: | LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Czas pracy [h]: | 7 |
| Waga [g]: | 44 |
Zakres od A do G
| Zasilanie: | 220-240 V |
|---|---|
| Rodzaj: | Żarówka LED |
| Moc [W]: | 5.1 |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki: | 40 W |
| Trzonek: | E14 |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Zabezpieczenie deski toaletowej |
|---|---|
| Materiał wykonania: | ABS |
| Ilość sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Do sedesów |
| Cechy: | Bezpieczny, wytrzymały i nietoksyczny materiał, Prosty i szybki montaż... |
| Wyposażenie: | 1 x zabezpieczenie deski toaletowej |
| Rodzaj: | Folia |
|---|---|
| Zastosowanie: | Pod lustro, Pod panele, Pod sufit, Ściana |
| Typ zasilania: | Jednostronne |
| Powierzchnia grzewcza [m2]: | 0.5 |
| Informacje dodatkowe: | Możliwość cięcia folii w wyznaczonym miejscu |
| Zawartość zestawu: | 1 x folia grzewcza 100 x 50 cm |
| Typ: | Ręczny |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Pojemność pojemnika na odpady [l]: | 0.65 |
| Maksymalna głębokość basenu [m]: | 1.2 |
| Szerokość [cm]: | 12.8 |
| Wysokość [cm]: | 7.3 |
| Zawartość zestawu: | Końcówka, Odkurzacz |
| Rodzaj: | Naklejki odblaskowe emoji |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Folia odblaskowa |
| Wyposażenie: | 4 x naklejka odblaskowa |
| Wiek dziecka: | Od 3 lat |
| Rodzaj: | Zestaw pokrowców na koła/opony |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Materiał: | Poliester |
| Szerokość [cm]: | 25 |
| Wysokość [cm]: | 8 |
| Dominujący kolor: | Czarny |
| Wodoodporny: | Tak |
| Odporny na promieniowanie UV: | Tak |
| Rodzaj: | Uniwersalne |
|---|---|
| Materiał: | Materiał tapicerski |
| Dominujący kolor: | Czarny |
| Wodoodporny: | Nie |
| Odporny na promieniowanie UV: | Nie |
| Rodzaj: | Uniwersalne |
|---|---|
| Materiał: | Materiał tapicerski |
| Dominujący kolor: | Czarny |
| Wodoodporny: | Nie |
| Odporny na promieniowanie UV: | Nie |
| Rodzaj: | Uniwersalne |
|---|---|
| Materiał: | Materiał tapicerski |
| Dominujący kolor: | Czarny |
| Wodoodporny: | Nie |
| Odporny na promieniowanie UV: | Nie |
| Rodzaj: | Uniwersalne |
|---|---|
| Materiał: | Materiał tapicerski |
| Dominujący kolor: | Czarny |
| Wodoodporny: | Nie |
| Odporny na promieniowanie UV: | Nie |
| Szerokość [cm]: | 77.5 |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 73 |
| Przeznaczenie: | Biuro;Kuchnia;Pokój młodzieżowy;Salon, jadalnia;Sypialnia |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do paznokci |
| Odcień: | Clear, bezbarwny, transparentny |
| Pojemność [ml]: | 10 |
| Kod producenta: | Baza |
| Właściwości: | rzadka, samopoziomująca, jednofazowa, mocna warstwa dyspersyjna, zwiększa przyczepność |
| Dodatkowe informacje: | Baza X-Bond Molly Nails klasyczna baza "wcierka" zwiększająca przyczepność stylizacji do metody: żelowej... |
| Zawartość zestawu: | 1x baza X-Bond Base |
| Rodzaj: | Gumowy |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Guma |
| Szerokość [cm]: | 40 |
| Wysokość [cm]: | 11 |
| Zawartość zestawu: | 1 x Termofor, 1 x Pokrowiec |
| Przeznaczenie: | Okłady na kolana, Okłady na piersi, Okłady na stopy, Zapalenie pęcherza |
| Tematyka: | Bajka |
|---|---|
| Liczba stron: | 10 |
| Przedział wiekowy: | 3+ |
| Okładka: | Miękka |
| Wydawnictwo: | Media Service Zawada |