- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (269)
AGD (42)
AGD do zabudowy (13)
AGD małe (68)
Komputery i tablety (23)
Smartfony i zegarki (2085)
Foto i kamery (370)
Gaming (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ zasilania: | Jednostronne |
|---|---|
| Długość kabla [m]: | 70 |
| Grubość [mm]: | 6.5 |
| Informacje dodatkowe: | Ochrona przed lodem i śniegiem, Stałooporowy |
| Zastosowanie: | Do rur, Pod kostką brukową, Pod płytki |
| Zawartość zestawu: | 1 x kabel grzewczy 70 m |
| Typ zasilania: | Jednostronne |
|---|---|
| Informacje dodatkowe: | Jednostronnie zasilana, Odporna na wysokie temperatury |
| Rodzaj: | Mata |
| Zastosowanie: | Pod płytki |
| Zawartość zestawu: | 1 x mata grzewcza 400 x 50 cm |
| Typ zasilania: | Jednostronne |
|---|---|
| Długość kabla [m]: | 11 |
| Grubość [mm]: | 3.6 |
| Informacje dodatkowe: | Działa ze stałą i niezmienną mocą, Niski koszt inwestycji, Prosty montaż, System przyjazny dla środowiska |
| Zastosowanie: | Pod płytki |
| Zawartość zestawu: | 1 x kabel grzewczy 11 m |
| Typ zasilania: | Jednostronne |
|---|---|
| Długość kabla [m]: | 10 |
| Grubość [mm]: | 6.5 |
| Informacje dodatkowe: | Działa ze stałą i niezmienną mocą, Nie może się stykać ze sobą ani nakładać na siebie, Nie należy skracać, ani docinać... |
| Zastosowanie: | Pod kostką brukową, Pod płytki |
| Zawartość zestawu: | 1 x kabel grzewczy 10 m |
| Typ: | Na podczerwień |
|---|---|
| Funkcje: | Możliwość montażu na ścianie, Termostat, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Wymiary (WxSxG) [mm]: | 95 x 675 x 1200 |
| 720 | |
| Rodzaj: | Grzejnik |
| Przeznaczenie: | Wewnętrzne |
| Wykonanie: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| 720 | |
| Wymiary [mm]: | 1200 x 675 x 95 |
| Typ: | Na podczerwień |
|---|---|
| Funkcje: | Możliwość montażu na ścianie, Termostat, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Wymiary (WxSxG) [mm]: | 38 x 900 x 500 |
| 450 | |
| Rodzaj: | Grzejnik |
| Przeznaczenie: | Wewnętrzne |
| Wykonanie: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| 450 | |
| Wymiary [mm]: | 500 x 900 x 38 |
| Typ: | Na podczerwień |
|---|---|
| Funkcje: | Możliwość montażu na ścianie, Termostat, Wyłącznik czasowy, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Wymiary (WxSxG) [mm]: | 600 x 1000 x 380 |
| 600 | |
| Rodzaj: | Grzejnik |
| Przeznaczenie: | Wewnętrzne |
| Wykonanie: | Aluminium |
| 600 | |
| Wymiary [mm]: | 380 x 1000 x 600 |
| Rodzaj: | Zestaw naprawczy |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 16 |
| Wykonanie: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Zastosowanie: | Do agregatu malarskiego |
| Rodzaj: | Linowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 1600 |
| Maksymalny udźwig [kg]: | 250 |
| Maksymalna wysokość podnoszenia [m]: | 11.5 |
| Długość liny [m]: | 12.5 |
| Wyposażenie: | Linka napędowa, Pasek, Zacisk (2 szt.) |
| Autor: | Monika Radzikowska |
|---|---|
| Seria: | brak |
| Tematyka: | Bajka |
| Liczba stron: | 222 |
| Przedział wiekowy: | 6+ |
| Okładka: | Twarda |
| Język wydania: | Polski |
| Autor: | Caryl Hart |
|---|---|
| Seria: | brak |
| Tematyka: | Bajka |
| Liczba stron: | 40 |
| Przedział wiekowy: | 6+ |
| Okładka: | Twarda |
| Język wydania: | Polski |
| Autor: | Caryl Hart |
|---|---|
| Seria: | brak |
| Tematyka: | Bajka |
| Liczba stron: | 40 |
| Przedział wiekowy: | 6+ |
| Okładka: | Twarda |
| Język wydania: | Polski |
| Typ: | wcierka |
|---|---|
| Rodzaj: | Wcierka |
| Pojemność [ml]: | 100 |
| Działanie: | Przeciw starzeniu się włosów |
| Zawartość zestawu: | 1x wcierka |
| Postać: | Wcierka |