- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (2)
Smartfony i zegarki (7)
Foto i kamery (375)
Rowery i hulajnogi (2)
Motoryzacja (7)
Outlet (6)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
|---|---|
| 140 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS, USB Typu C |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Nie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Czarny |
| Tak |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
|---|---|
| 130 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Czarny |
| Tak |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 9.35 |
| 125 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, USB Typu C |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak | |
| Zasilanie: | Superkondensator |
| Kolor: | Czarny |
| Tak |
| 140 | |
| Rodzaj matrycy: | CMOS |
| Wodoodporność: | Nie |
| Rozdzielczość [px]: | 1080 x 720 |
| Zasilanie: | Gniazdo zapalniczki samochodowej |
Sugerowana cena producenta:
799 zł
| 30 | |
| Rodzaj matrycy: | CMOS |
| Wodoodporność: | Nie |
| Rozdzielczość [px]: | 1920 x 1080 |
| Zasilanie: | Wideorejestrator |
| 140 | |
| Rodzaj matrycy: | CMOS |
| Wodoodporność: | Nie |
| Rozdzielczość [px]: | 1080 x 720 |
| Zasilanie: | Za pomocą wideorejestratora |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 3 |
| 150 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | microUSB |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Zasilacz samochodowy |
| Kolor: | Czarny |
| Nie |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 3 |
| 120 | |
| Nie | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, microUSB |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak | |
| Zasilanie: | Bateria litowo-jonowa, DC 12V |
| Kolor: | Czarny |
| Tak |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 2.4 |
| 120 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | miniUSB |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Gniazdo zapalniczki samochodowej |
| Kolor: | Czarny |
| Nie |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
|---|---|
| 130 | |
| Nie | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, USB Typu C |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Czarny |
| Tak |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
|---|---|
| 145 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | USB Typu C |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak | |
| Zasilanie: | Wideorejestrator |
| Kolor: | Czarny |
| Nie |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 3 |
| 140 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, USB Typu C |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Gniazdo zapalniczki samochodowej |
| Kolor: | Czarny |
| Tak |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
|---|---|
| 120 | |
| Nie | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, USB Typu C |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Zasilanie: | Gniazdo zapalniczki samochodowej |
| Kolor: | Czarny |
| Tak |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 3 |
| 60, 139 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS, AV, Nie |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak | |
| Zasilanie: | DC 12/24V |
| Kolor: | Czarny |
| Tak |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
|---|---|
| 110 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | miniUSB |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Nie | |
| Zasilanie: | DC 12V |
| Kolor: | Czarny |
| Nie |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 2.95 |
| 140 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS, microUSB |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Zasilanie: | Bateria litowo-jonowa, Gniazdo zapalniczki samochodowej |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 2 |
| 120 | |
| Nie | |
| Komunikacja: | miniUSB |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Zasilanie: | Gniazdo zapalniczki samochodowej |
| Kolor: | Czarny |
| Nie |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 1.64 |
| 100 | |
| Nie | |
| Komunikacja: | miniUSB |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Zasilacz samochodowy |
| Kolor: | Czarny |
| Nie |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 2.7 |
| 130 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | GPS, miniUSB |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Zasilacz samochodowy |
| Kolor: | Czarny |
| Nie |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 2.45 |
| 170 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Nie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Zasilacz samochodowy |
| Kolor: | Czarny |
| Tak |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 2 |
| 140 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | miniUSB |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Zasilanie: | Zasilacz samochodowy |
| Kolor: | Srebrny |
| Nie |