- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (3)
Fitness i sport (3)
Warsztat i ogród (257)
Outlet (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Opakowanie: | Karton |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 500 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | 13 mm |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Opakowanie: | Kufer transportowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Bezkluczykowy |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Opakowanie: | Walizka |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | HEX |
| 5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Opakowanie: | Walizka |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Magnetyczny, Szybkozaciskowy |
| 5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Opakowanie: | Walizka |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1530 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | 1/2" |
| 5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Opakowanie: | Walizka |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18, 20 |
| Ilość urządzeń w zestawie: | 2 |
| Ilość elementów zestawu: | 6 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Opakowanie: | Torba |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Opakowanie: | Kufer transportowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | 13 mm |
| 5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Opakowanie: | Kufer transportowy |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Ilość urządzeń w zestawie: | 2 |
| Ilość elementów zestawu: | 6 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Opakowanie: | Torba |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
| 5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Opakowanie: | Walizka |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Sześciokątny |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Opakowanie: | Walizka |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Opakowanie: | Walizka |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Opakowanie: | Walizka |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
| 1.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Opakowanie: | Walizka |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 340 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Opakowanie: | Walizka |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| 1.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 20 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Opakowanie: | Walizka |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 9000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| 5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Opakowanie: | Walizka |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| 5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Opakowanie: | Walizka |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Opakowanie: | Walizka |