- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD do zabudowy (7998)
AGD małe (8)
Dom (240)
Zabawki i LEGO (6)
Supermarket (18)
Outlet (67)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj produktu: | Ociekacz do naczyń |
|---|---|
| Kompatybilność: | Brak |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Szerokość całkowita [mm]: | 370 |
| Długość [cm]: | 47 |
| Kolor: | Inox |
| Materiał: | Mosiądz, Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Jasnozłoty |
| Pojemność [ml]: | 350 |
| Średnica otworu do montażu: | 28 mm |
| Głębokość [cm]: | 9 |
| Wysokość [cm]: | 27.3 |
| Materiał: | Mosiądz, Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Pojemność [ml]: | 350 |
| Średnica otworu do montażu: | 28 mm |
| Głębokość [cm]: | 9 |
| Wysokość [cm]: | 27.3 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Stalowy |
| Pojemność [ml]: | 350 |
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Głębokość [cm]: | 9.6 |
| Wysokość [cm]: | 28.8 |
| Długość [cm]: | 53 |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Deska do krojenia |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 53 x 26 |
Sugerowana cena producenta:
376 zł
| Materiał: | Mosiądz, Silgranit |
|---|---|
| Kolor: | Szarość skały-chrom |
| Pojemność [ml]: | 300 |
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Głębokość [cm]: | 4.5 |
| Wysokość [cm]: | 31.4 |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor: | Stalowy |
| Pojemność [ml]: | 500 |
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Głębokość [cm]: | 7.2 |
| Wysokość [cm]: | 32 |
Sugerowana cena producenta:
990 zł
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor: | Stalowy |
| Pojemność [ml]: | 500 |
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Głębokość [cm]: | 7.2 |
| Wysokość [cm]: | 32 |
Sugerowana cena producenta:
990 zł
Sugerowana cena producenta:
153 zł
Sugerowana cena producenta:
326 zł
| Rodzaj produktu: | Wkładka ociekowa |
|---|---|
| Kompatybilność: | Brak |
| Materiał: | Stal |
| Szerokość całkowita [mm]: | 220 |
| Długość [cm]: | 44 |
| Kolor: | Inox |
| Materiał: | Stal, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Chrom |
| Pojemność [ml]: | 300 |
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Głębokość [cm]: | 33.5 |
| Wysokość [cm]: | 7.5 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor: | Stal nierdzewna |
| Pojemność zbiornika [ml]: | 250 |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Wysokość [cm]: | 32.4 |
| Materiał: | Mosiądz, Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Miedziany |
| Pojemność [ml]: | 350 |
| Średnica otworu do montażu: | 28 mm |
| Głębokość [cm]: | 9 |
| Wysokość [cm]: | 27.3 |
| Materiał: | Mosiądz, Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Złoty mat |
| Pojemność [ml]: | 350 |
| Średnica otworu do montażu: | 28 mm |
| Głębokość [cm]: | 9 |
| Wysokość [cm]: | 27.3 |
| Materiał: | Mosiądz |
|---|---|
| Kolor: | Chrom |
| Pojemność [ml]: | 550 |
| Średnica otworu do montażu: | 26 mm |
| Głębokość [cm]: | 4 |
| Wysokość [cm]: | 33 |
| Materiał: | Mosiądz, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Chrom |
| Pojemność [ml]: | 200 |
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Głębokość [cm]: | 5.3 |
| Wysokość [cm]: | 27.1 |
Sugerowana cena producenta:
170 zł
| Długość [cm]: | 36 |
|---|---|
| Rodzaj: | Ociekacz |
| Tacka na wodę: | Nie |
| Wkład na sztućce: | Nie |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 36 x 16 |
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | Chrom |
| Pojemność [ml]: | 500 |
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Głębokość [cm]: | 11.5 |
| Wysokość [cm]: | 10.1 |
Sugerowana cena producenta:
550 zł
| Kolor: | Złoto szczotkowane |
|---|---|
| Typ: | Stojąca |
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Wykonanie korpusu: | Mosiądz |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Funkcje: | Głowica ceramiczna, Technologia Air Water |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | Stojąca |
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Wykonanie korpusu: | Chromowe |
| Elastyczna wylewka: | Tak |
| Funkcje: | Wyciągana wylewka, Obrotowa wylewka |
Sugerowana cena producenta:
649 zł