MULTIROOM
ŁĄCZNOŚĆ WIFI
ŁĄCZNOŚĆ BLUETOOTH
RADIO INTERNETOWE
ASYSTENT GŁOSOWY
Kod: 2081550
| Maksymalna moc wyjściowa zestawu [W]: | 350 |
|---|---|
| Tak | |
| Tak | |
| Funkcje dodatkowe: | Dedykowana aplikacja, , Multiroom MusicCast, Pure Direct, Spotify Connect, ToP-ART, Zgodność iPod/iPhone |
| Maksymalna moc wyjściowa zestawu [W]: | 1120 |
|---|---|
| Tak | |
| Tak | |
| Funkcje dodatkowe: | 4K Pass Through, 8K Pass Through, ALLM, Amazon Alexa, Amazon Music, Audio Delay, , |
Sprawdź
| Maksymalna moc wyjściowa zestawu [W]: | 1120 |
|---|---|
| Tak | |
| Tak | |
| Funkcje dodatkowe: | 4K Pass Through, 8K Pass Through, ALLM, Amazon Alexa, Amazon Music, , Audio Delay, |
Sprawdź
| Maksymalna moc wyjściowa zestawu [W]: | 725 |
|---|---|
| Tak | |
| Tak | |
| Funkcje dodatkowe: | 4K - obsługa formatu, 8K - obsługa formatu, Adaptive DRC, Audio Delay, , Dolby Vision, eARC... |
Sprawdź
| Maksymalna moc wyjściowa zestawu [W]: | 1120 |
|---|---|
| Tak | |
| Tak | |
| Funkcje dodatkowe: | 4K Pass Through, 8K Pass Through, ALLM, Amazon Alexa, Amazon Music, , Audio Delay, |
Sprawdź
| Maksymalna moc wyjściowa zestawu [W]: | 1120 |
|---|---|
| Tak | |
| Tak | |
| Funkcje dodatkowe: | 4K Pass Through, 8K Pass Through, ALLM, Amazon Alexa, Amazon Music, Audio Delay, , |
Sprawdź
| Maksymalna moc wyjściowa zestawu [W]: | 725 |
|---|---|
| Tak | |
| Tak | |
| Funkcje dodatkowe: | 4K - obsługa formatu, 8K - obsługa formatu, Adaptive DRC, Audio Delay, , Dolby Vision, eARC... |
Sprawdź
| Maksymalna moc wyjściowa zestawu [W]: | 290 |
|---|---|
| Tak | |
| Tak | |
| Funkcje dodatkowe: | AirPlay2, Amazon Alexa, Dedykowana aplikacja, , Google Assist, MultiRoom, Napster, Pandora, Qobuz... |
Sprawdź
| Maksymalna moc wyjściowa zestawu [W]: | 290 |
|---|---|
| Tak | |
| Tak | |
| Funkcje dodatkowe: | AirPlay2, Amazon Alexa, Dedykowana aplikacja, , Google Assist, MultiRoom, Napster, Pandora, Qobuz... |
Sprawdź
| Maksymalna moc wyjściowa zestawu [W]: | 700 |
|---|---|
| Tak | |
| Tak | |
| Funkcje dodatkowe: | 4K Pass Through, 8K Pass Through, ALLM, Amazon Alexa, , Audio Delay, , Dolby Vision, eARC... |
Sprawdź
| Maksymalna moc wyjściowa zestawu [W]: | 1120 |
|---|---|
| Tak | |
| Tak | |
| Funkcje dodatkowe: | 4K Pass Through, 8K Pass Through, ALLM, Amazon Alexa, Amazon Music, , Audio Delay, |
Sprawdź
| Maksymalna moc wyjściowa zestawu [W]: | 725 |
|---|---|
| Tak | |
| Tak | |
| Funkcje dodatkowe: | 4K - obsługa formatu, Adaptive DRC, Audio Delay, , |
| Maksymalna moc wyjściowa zestawu [W]: | 725 |
|---|---|
| Tak | |
| Tak | |
| Funkcje dodatkowe: | 4K - obsługa formatu, Adaptive DRC, Audio Delay, , |
Cena z kodem obowiązuje do 26.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 26.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
3 999,99 zł
Cena przed kodem
3 649,98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Odbierz
| Tak | |
| Tak | |
| Funkcje dodatkowe: | 4K - obsługa formatu, 8K - obsługa formatu, Adaptive DRC, Audio Delay, , Dolby Vision, eARC... |
| Typ kina domowego: | Komponentowe |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Maksymalna moc wyjściowa zestawu [W]: | 725 |
|---|---|
| Tak | |
| Tak | |
| Funkcje dodatkowe: | 4K - obsługa formatu, 8K - obsługa formatu, Audio Delay, , Dolby Vision, eARC, |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.



