Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (50)
Komputery i tablety (590)
Gaming (4)
Rowery i hulajnogi (6)
Outlet (9)
Znaleziono w kategoriach: (479)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core Ultra 5-226V | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca OLED |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Rodzaj: | Plecak |
|---|---|
| Pasuje do laptopa [cal]: | 15.6 |
| Rączka: | Tak |
| Pasek na ramię: | Nie |
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| Kolor: | Szary |