| Pojemność [ml]: | 320 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny mat |
| Pojemność [ml]: | 320 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Chrom |
Sugerowana cena producenta:
169 zł
Sugerowana cena producenta:
140 zł
Sugerowana cena producenta:
460 zł
Sprawdź
Sugerowana cena producenta:
520 zł
Sprawdź
| Pojemność [ml]: | 350 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 28 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Chrom |
| Pojemność [ml]: | 320 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 25 mm |
| Materiał: | ABS, Stal nierdzewna |
| Kolor: | Szary metaliczny |
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Silgranit |
| Kolor: | Wulkaniczny szary |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Pojemność [ml]: | 350 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 28 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Złoty mat |
| Pojemność [ml]: | 500 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 26 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Bianco |
Sugerowana cena producenta:
169 zł
Cena z kodem obowiązuje do 10.06.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 23,85 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 10.06.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
239,99 zł
Cena przed kodem
211,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Pojemność [ml]: | 500 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 55 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny-Chrom |
Sugerowana cena producenta:
169 zł
Sugerowana cena producenta:
250 zł
| Pojemność [ml]: | 350 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 28 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
Cena z kodem obowiązuje do 10.06.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 20,20 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 10.06.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
189,00 zł
Cena przed kodem
176,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sugerowana cena producenta:
260 zł
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Pojemność [ml]: | 500 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 25 mm |
| Materiał: | Stal szczotkowana |
| Kolor: | Stal szczotkowana |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Pojemność [ml]: | 350 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 28 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
Taniej o 8,44 zł
207,44 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
207,44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Pojemność [ml]: | 350 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 28 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Jasnozłoty |
Taniej o 30,00 zł
199,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
199,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Silgranit |
| Kolor: | Szarość skały-chrom |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.



