| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Mosiądz |
| Kolor: | Satynowy złoty |
kolor: Satynowy złoty
kolor: Satynowy złoty
Sugerowana cena producenta:
250 zł
Sugerowana cena producenta:
350 zł
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 55 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarno-biały |
Sugerowana cena producenta:
149 zł
Sugerowana cena producenta:
420 zł
Sugerowana cena producenta:
420 zł
Sugerowana cena producenta:
280 zł
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Silgranit |
| Kolor: | Tartufo-chrom |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Silgranit |
| Kolor: | Biały-Chrom |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Silgranit |
| Kolor: | Czarny-Chrom |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Silgranit |
| Kolor: | Antracyt-chrom |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Mosiądz |
| Kolor: | Delikatny biały-Chrom |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Pojemność [ml]: | 350 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 28 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Chrom |
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Silgranit |
| Kolor: | Wulkaniczny szary |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Pojemność [ml]: | 350 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 28 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Złoty mat |
Sugerowana cena producenta:
250 zł
| Pojemność [ml]: | 350 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 28 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
Cena z kodem obowiązuje do 10.06.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 20,20 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 10.06.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
189,00 zł
Cena przed kodem
176,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Pojemność [ml]: | 350 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 28 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
Taniej o 8,44 zł
207,44 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
207,44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Pojemność [ml]: | 350 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 28 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Jasnozłoty |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Silgranit |
| Kolor: | Szarość skały-chrom |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Pojemność [ml]: | 350 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 28 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Złoty mat |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Pojemność [ml]: | 350 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 28 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Miedziany |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Taniej o 10,99 zł
199,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
199,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Pojemność [ml]: | 200 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Chrom |
Sugerowana cena producenta:
170 zł
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 53 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biało-srebrny |
Sugerowana cena producenta:
129 zł
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.



