ZESTAWY
KARMA SUSZONA
KARMA SUCHA
KARMA MOKRA
KARMA WETERYNARYJNA
JUNIOR
DOROSŁY
BEZ ZBÓŻ
Kod: Z578725-8159695
| Smak: | Kurczak z dynią i owoc granatu |
|---|---|
| Waga: | 840 g |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
Liczba sztuk w opakowaniu: 6
Liczba sztuk w opakowaniu: 6
| Rodzaj karmy: | Mokra, Junior |
|---|---|
| Smak: | Drób, Jagnięcina i wątróbka, Kurczak, Wołowina i wątróbka |
| Waga: | 14.4 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 45%, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Składniki analityczne: | Białko 8.5%, Roślinne ekstrakty białkowe, Zawartość tłuszczu 7%, Guma kasja, Materia nieorganiczna 2.5%... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Fosfor 0.3%, Jednowodny siarczan cynku, Jednowodny siarczan manganu, Jednowodny siarczan żelaza... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 144 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Junior |
|---|---|
| Smak: | Wołowina |
| Waga: | 9.6 kg |
| Skład: | Kurczak 40%, Wołowina 10%, Dzika róża, Mięta, Cykoria, Pietruszka |
| Składniki analityczne: | Białko 8%, Zawartość tłuszczu 6%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.36%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.3%, DHA 0.07%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Mannanooligosacharydy 0.2%, Wapń 0.4%, Witamina A, Witamina D3 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Junior,Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak, Wieprzowina |
| Waga: | 6.66 kg |
| Skład: | Kurczak 16%, Wieprzowina 29%, Indyk 5%, Jaja 5%, Nasiona babki płesznik 0.3%, Suszone drożdże piwne 0.55% |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 11%, Tłuszcz surowy 7%, Popiół surowy 2%, Wilgotność 79%, Włókno surowe 0.8% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.28%, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Wapń 0.3%, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 36 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Junior,Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak, Wieprzowina |
| Waga: | 4.44 kg |
| Skład: | Kurczak 16%, Wieprzowina 29%, Indyk 5%, Jaja 5%, Nasiona babki płesznik 0.3%, Suszone drożdże piwne 0.55% |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 11%, Tłuszcz surowy 7%, Popiół surowy 2%, Wilgotność 79%, Włókno surowe 0.8% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.28%, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Wapń 0.3%, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Junior,Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak, Wieprzowina |
| Waga: | 2.22 kg |
| Skład: | Kurczak 16%, Wieprzowina 29%, Indyk 5%, Jaja 5%, Nasiona babki płesznik 0.3%, Suszone drożdże piwne 0.55% |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 11%, Tłuszcz surowy 7%, Popiół surowy 2%, Wilgotność 79%, Włókno surowe 0.8% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.28%, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Wapń 0.3%, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Junior |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z ryżem |
| Waga: | 28.8 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 65%, Ryż naturalny brązowy 4%, Rosół |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 11%, Oleje i tłuszcze (olej z łososia 0.2%), Tłuszcz surowy 7.5%, Popiół surowy, Wilgotność 76%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Wapń 0.3%, Witamina D3 (cholekalcyferol)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 72 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Junior |
|---|---|
| Smak: | Wołowina z kurczakiem |
| Waga: | 14.4 kg |
| Skład: | Wołowina 40%, Kurczak 28%, Bulion wołowy 29.5% |
| Składniki analityczne: | Zawartość tłuszczu 7.5%, Białko 10.5%, Olej z krokosza, Olej z łososia, Popiół surowy 2%, Wilgotność 78%... |
| Witaminy i minerały: | Jodan wapnia, Minerały, Monohydrat siarczanu cynku, Monohydrat siarczanu manganu, Witamina D3 (cholekalcyferol) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 18 |
Wartość poza zestawem:
251,46 zł
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły,Junior |
|---|---|
| Smak: | Wołowina |
| Waga: | 14.04 kg |
| Skład: | Wołowina 24%, Kurczak 18%, Suszone borówki amerykańskie, Suszone bataty, Suszone maliny, Suszone pomidory... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 7.5%, Tłuszcz surowy 3.5%, Olej lniany, Olej słonecznikowy, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 80%... |
| Witaminy i minerały: | Inulina, Minerały, Monohydrat siarczanu cynku, Monohydrat siarczanu manganu, Monohydrat siarczanu żelaza, Witamina A... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 36 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Junior |
|---|---|
| Smak: | Drób |
| Waga: | 7.02 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Drożdże, Mleko i produkty mleczne, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 10%, Oleje i tłuszcze surowe 5.8%, Popiół surowy 2.1%, Wilgotność 78.5%, Włókno surowe 0.9% |
| Witaminy i minerały: | Jod, Klinoptylolit pochodzenia osadowego, Mangan, Miedź, Minerały, Potas 0.16%, Sód 0.24%, Wapń 0.34%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 36 |
Wartość poza zestawem:
258,12 zł
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły,Junior,Senior |
|---|---|
| Smak: | Indyk |
| Waga: | 12.96 kg |
| Skład: | Indyk 14%, Wątroba wieprzowa, Kukurydza, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Jaja i produkty pochodne jaj... |
| Składniki analityczne: | Oleje i tłuszcze, Białko 6.6%, Popiół surowy 1.6%, Surowy błonnik 0.49%, Tłuszcz 4.1%, Wilgotność 74% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.2%, Magnez 0.02%, Mangan, Miedź, Potas 0.24%, Sód 0.1%, Wapń 0.28%, Witamina A, Witamina D3, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 36 |


