Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (4)
Komputery i tablety (1061)
Smartfony i zegarki (6)
Gaming (35)
Outlet (36)
Znaleziono w kategoriach: (973)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5050 |
|---|---|
| Pamięć: | 8 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x8 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 268.3 |
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
| AMD Ryzen 7 260 | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + AMD Radeon 780M |
| Ekran: | 18", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |