Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (4)
Komputery i tablety (1061)
Smartfony i zegarki (6)
Gaming (35)
Outlet (36)
Znaleziono w kategoriach: (973)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| AMD Ryzen 9 6900HS | |
| RAM - nadrzędny: | 32GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna - nadrzędny: | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti + AMD Radeon 680M |
| Ekran - nadrzędny: | 16", 2560 x 1600px, Matryca miniLED, Mini LED, 165Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny dla W11: | Windows 11 Home |
| AMD Ryzen 7 5800HS | |
| RAM - nadrzędny: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000GB PCIe NVMe 3.0 |
| Karta graficzna - nadrzędny: | NVIDIA GeForce RTX 3080 + AMD Radeon Graphics |
| Ekran - nadrzędny: | 15.6", 2560 x 1440px, Matryca IPS, 165Hz |
| System operacyjny dla W11: | Windows 10 Home, Uaktualnienie do Windows 11 |