Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (4)
Komputery i tablety (1061)
Smartfony i zegarki (6)
Gaming (35)
Outlet (36)
Znaleziono w kategoriach: (973)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| AMD Ryzen 7 5800H | |
| RAM - nadrzędny: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 512GB PCIe NVMe 3.0 |
| Karta graficzna - nadrzędny: | NVIDIA GeForce RTX 3060 + AMD Radeon Graphics |
| Ekran - nadrzędny: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny dla W11: | Brak |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr./min]: | 2000 |
|---|---|
| Rozmiar [mm]: | 120 x 120 |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Ilość wentylatorów w zestawie [szt.]: | 1 |
| Złącze: | Wtyczka 3 pin ARGB, Wtyczka 4 pin |
| Kolor: | Czarny |