Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (4)
Komputery i tablety (1061)
Smartfony i zegarki (6)
Gaming (35)
Outlet (36)
Znaleziono w kategoriach: (973)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Obsługiwane procesory: | Intel Core Ultra 5, Intel Core Ultra 7, Intel Core Ultra 9 |
|---|---|
| Format: | microATX |
| Gniazdo procesora: | Socket 1851 |
| Chipset: | Intel Z890 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 192 GB |
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
| AMD Ryzen 7 7730U | |
| RAM: | 16GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon Graphics |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, 90Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |