Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (4)
Komputery i tablety (1062)
Smartfony i zegarki (6)
Gaming (35)
Outlet (36)
Znaleziono w kategoriach: (974)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core i9-13980HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 1000 (x2)GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4090 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Mini LED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
| Obsługiwane procesory: | Intel Celeron, Intel Core i3, Intel Core i5, Intel Core i7, Intel Core i9, Intel Pentium |
|---|---|
| Format: | microATX |
| Gniazdo procesora: | Socket 1700 |
| Chipset: | Intel H610 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 64 GB |