Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (4)
Komputery i tablety (1061)
Smartfony i zegarki (6)
Gaming (35)
Outlet (36)
Znaleziono w kategoriach: (973)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Konsola przenośna Asus |
|---|---|
| Pamięć RAM [GB]: | 16 GB DDR5 |
| Pamięć wewnętrzna [GB]: | 512 |
| Procesor: | Ryzen Z1 Extreme |
| Przekątna ekranu [cal]: | 7 |
| Łączność: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Intel Core i3-1005G1 | |
| RAM: | 8GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | 256GB PCIe NVMe 3.0 |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 10 Home (możliwość darmowej aktualizacji do Windows 11) |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |