| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 33 w czerni , 15 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Nie |
| Wbudowany faks: | Nie |
EcoTank bez kartridży z wyświetlaczem LCD
USB, WiFi, Wi-Fi Direct
EcoTank bez kartridży z wyświetlaczem LCD
USB, WiFi, Wi-Fi Direct
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 16 w czerni , 12 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 16 w czerni , 18 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 209.9 x 349.6 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 18 w czerni , 18 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 216 x 355.6 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Nie |
| Wbudowany faks: | Nie |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 33 w czerni , 15 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Nie |
| Wbudowany faks: | Nie |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 33 w czerni , 15 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Nie |
| Wbudowany faks: | Nie |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 33 w czerni , 15 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 33 w czerni , 15 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Nie |
| Wbudowany faks: | Nie |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 33 w czerni , 15 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 216 x 356 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Nie |
| Wbudowany faks: | Nie |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 17 w czerni , 16.5 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 17 w czerni , 16.5 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 33 w czerni , 15 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 22 w czerni , 18 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Przewidywana dostępność: 02.06.2026
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 16 w czerni , 18 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 209.9 x 349.6 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 24 w czerni , 15.5 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 24 w czerni , 20 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 16 w czerni , 16 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Nie |
| Wbudowany faks: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

