| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 16 w czerni , 18 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 209.9 x 349.6 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
Podajnik papieru fotograficznego (15 arkuszy)
Kolorowy ekran dotykowy 2.7″ (6.85 cm)
Podajnik papieru fotograficznego (15 arkuszy)
Kolorowy ekran dotykowy 2.7″ (6.85 cm)
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 28 w czerni , 28 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 297 x 420 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Druk w kolorze: | Nie |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 34 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 215.9 x 355.6 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Urządzenie wielofunkcyjne HP Color LaserJet Pro M479fdn Druk w kolorze, Automatyczny druk dwustronny
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 27 w czerni , 27 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 216 x 356 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 24 w czerni , 20 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 16 w czerni , 16 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Nie |
| Wbudowany faks: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Druk w kolorze: | Nie |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 21 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 216 x 356 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Nie |
| Wbudowany faks: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 27 w czerni , 27 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 216 x 356 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 27 w czerni , 27 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 216 x 356 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Druk w kolorze: | Nie |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 28 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.


