GAMINGOWE
BEZPRZEWODOWE
PRZEWODOWE
Kod: 2109825
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | Bluetooth, USB-C |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Hot-swap i pełna kompatybilność MX
Polling rate 1000 Hz w trybie przewodowym
Rodzaj przełączników: Keychron Super Red
Hot-swap i pełna kompatybilność MX
Polling rate 1000 Hz w trybie przewodowym
Rodzaj przełączników: Keychron Super Red
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarno-szary |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Srebrny |
Taniej o 28,19 zł
307,19 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
307,19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarno-szary |
Sprawdź
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Sprawdź
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Typ klawiatury: | Nożycowa |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
Taniej o 20,00 zł
189,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
189,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | Bluetooth |
| Typ klawiatury: | Nożycowa |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Liliowy |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | Bluetooth |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Gwiezdna szarość |
Sugerowana cena producenta:
679 zł
Sprawdź
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Membranowa |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarno-fioletowy |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | Bluetooth |
| Typ klawiatury: | Nożycowa |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biało-zielony |
Sprawdź
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarno-biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Jasnoniebieski |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
Sugerowana cena producenta:
319 zł
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Typ klawiatury: | Nożycowa |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | Bluetooth |
| Typ klawiatury: | Membranowa |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
Sprawdź
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | Bluetooth |
| Typ klawiatury: | Membranowa |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Różowy |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | Bluetooth |
| Typ klawiatury: | Membranowa |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | Bluetooth, USB-C |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Szary |
Sugerowana cena producenta:
679 zł
Sprawdź
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | Bluetooth |
| Typ klawiatury: | Membranowa |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Jasnoszary |
Sugerowana cena producenta:
509 zł
Sprawdź
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Typ klawiatury: | Membranowa |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarno-szaro-żółty |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarno-szaro-pomarańczowy |
Sprawdź
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Typ klawiatury: | Nożycowa |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Szaro-czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Typ klawiatury: | Membranowa |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB, USB-C |
| Typ klawiatury: | Nożycowa |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biało-niebieski |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | Bluetooth |
| Typ klawiatury: | Membranowa |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biało-czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarno-granatowy |
Sprawdź
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Typ klawiatury: | Nożycowa |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |



