DLA GRACZY
OLED
UHD
ZAKRZYWIONY EKRAN
USB-C
DO DOMU I BIURA
PRZENOŚNE
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, OLED |
|---|---|
| 175 | |
| 0.1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 1000 |
Czas reakcji: 0.1 ms, częstotliwość: 175 Hz
Typ ekranu: zakrzywiony
Przekątna ekranu [cal]: 34
Czas reakcji matrycy [ms]: 0.1 [GTG]
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Czas reakcji: 0.1 ms, częstotliwość: 175 Hz
Typ ekranu: zakrzywiony
Przekątna ekranu [cal]: 34
Czas reakcji matrycy [ms]: 0.1 [GTG]
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 23.6", 1920 x 1080px, VA |
|---|---|
| 75 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 5120 x 2880px, IPS |
|---|---|
| 70 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 500 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 24.5", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 390 | |
| 0.3 [MBR], 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 31.5", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 144 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 1250 (HDR), 700 (SDR) |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 100 | |
| 1 [MPRT], 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 165 | |
| 1 [MPRT], 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 3840 x 2160px, Nano IPS |
|---|---|
| 144 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 450 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, VA |
|---|---|
| 75 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 75 | |
| 4 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.


