Zakres od A do G
| Ekran: | 49", 5120 x 1440px, OLED |
|---|---|
| 144 | |
| 0.03 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
4 349 zł
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, OLED |
|---|---|
| 500 | |
| 0.03 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 32", 3840 x 2160px, VA |
|---|---|
| 60 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 350 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 37", 3840 x 2160px, VA |
|---|---|
| 60 | |
| 5 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 (SDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 24", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 120 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
449 zł
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 49", 5120 x 1440px, VA |
|---|---|
| 120 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, VA |
|---|---|
| 100 | |
| 5 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 32", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 100 | |
| 5 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 36.5", 3840 x 2160px, VA |
|---|---|
| 165 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 (SDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 5 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 49", 5120 x 1440px, OLED |
|---|---|
| 240 | |
| 0.03 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 31.5", 2560 x 1440px, VA |
|---|---|
| 240 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
1 899 zł
Zakres od A do G
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, VA |
|---|---|
| 100 | |
| 5 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, VA |
|---|---|
| 100 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
1 349 zł
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Zakres od A do G
| Ekran: | 49", 5120 x 1440px, VA |
|---|---|
| 240 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 450 |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
4 449 zł
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Zakres od A do G
| Ekran: | 32", 2560 x 1440px, VA |
|---|---|
| 180 | |
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Zakres od A do G
| Ekran: | 32", 3840 x 2160px, VA |
|---|---|
| 60 | |
| 5 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 5 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, VA, Zakrzywiony ekran |
|---|---|
| 75 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Zakres od A do G
| Ekran: | 57", 7680 x 2160px, VA |
|---|---|
| 240 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 420 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 31.5", 3840 x 2160px, VA |
|---|---|
| 60 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 75 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, VA |
|---|---|
| 165 | |
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G




