KAMERY WEWNĘTRZNE
KAMERY ZEWNĘTRZNE
ZASILANE AKUMULATOROWE
ZASILANIE POE
POŁĄCZENIE LAN
POŁĄCZENIE WIFI
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN, Wi-Fi |
| Kamera: | 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Dwustronna komunikacja głosowa |
Panoramiczny obraz 360°
Kolorowa obserwacja nocna
Seria producenta: H8
Model producenta: H8C PRO 4K
Panoramiczny obraz 360°
Kolorowa obserwacja nocna
Seria producenta: H8
Model producenta: H8C PRO 4K
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | 4G LTE, Wi-Fi 4 (2.4 GHz) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2880 x 1620 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Tryb prywatności, Dwustronna komunikacja głosowa |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | 4G LTE, Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2880 x 1620 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Zoom cyfrowy 8x, Powiadomienia Push, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ax) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2688 x 1664 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Zoom cyfrowy 8x, Wykrywanie ruchu, Wykrywanie ludzi, Konfigurowalny region, Tryb nocny, ONVIF |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi |
| Kamera: | 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.1, Ogniskowa 2.1 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Podgląd na żywo, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie zwierząt... |
Sugerowana cena producenta:
679 zł
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 4 (2.4, 5 GHz), Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Wykrywanie kształtu człowieka i zwierząt za pomocą AI, Wykrywanie dźwięku, Zoom cyfrowy |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2880 x 1620 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Wykrywanie zwierząt, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie dźwięku |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 2x 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 3.1 mm,Ogniskowa 6 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie zwierząt, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie przekroczenia linii... |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN, Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2560 x 1920 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie zwierząt, Wykrywanie płaczu dziecka, Śledzenie obiektów |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.4, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi, Aktywne śledzenie obszaru |
Sugerowana cena producenta:
159 zł
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie zwierząt, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie przekroczenia linii... |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 6 (2.4 GHz) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Lustrzane odbicie, Wykrywanie ruchu, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie zwierząt, Wykrywanie płaczu dziecka... |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN, Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ax) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Lustrzane odbicie, Smart IR, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Noktowizor kolorowy... |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (2.4, 5 GHz), Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.65, Ogniskowa 3.17 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie zwierząt, Wykrywanie pojazdów, Strefy aktywności, Zoom cyfrowy 18x |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna i wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Bluetooth, Wi-Fi 6 (2.4 GHz), Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Tryb prywatności, Kompatybilność z ekosystemami typu smart home |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Konfigurowalny region, Wykrywanie ludzi |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2880 x 1620 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Wykrywanie kształtu człowieka i zwierząt za pomocą AI, Wykrywanie dźwięku, Zoom cyfrowy |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Podgląd na żywo |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (2.4, 5 GHz), Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4.3 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Rozpoznawanie twarzy, Wykrywanie ruchu, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie zwierząt... |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Jasność obiektywu f/1.6 |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Dwustronna komunikacja głosowa |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2880 x 1620 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 4 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ruchu, Tryb prywatności, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie płaczu dziecka, Wykrywanie pojazdów... |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 4 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Przycisk Reset, Zoom cyfrowy 10.8x |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Bluetooth, LAN, Wi-Fi |
| Kamera: | 2x 2 Mpix, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Lustrzane odbicie, Smart IR, Tryb nocny, Wykrywanie ruchu, Zoom cyfrowy, Noktowizor kolorowy... |
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 59,94 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
359,00 zł
Cena przed kodem
359,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna i wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.65, Ogniskowa 3.17 mm, Zmiennoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ruchu, Zoom cyfrowy 18x, Wbudowana syrena alarmowa, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie zwierząt... |
Taniej o 60,00 zł
539,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
539,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2880 x 1620 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 4 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Protokół RTSP, Dwustronna komunikacja głosowa, Możliwość zapisu w chmurze, Wykrywanie ruchu... |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (2.4, 5 GHz) |
| Kamera: | 6.5 Mpix, 2560 x 2560 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 1.98 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Współpraca z systemem Google Assistant, Tryb nocny, Podgląd na żywo, Dwustronna komunikacja głosowa... |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 4 Mpix, 2880 x 1620 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm,Ogniskowa 6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Ochrona hasłem, Nagrywanie w chmurze |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.8 - 6 mm, Zmiennoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie ruchu, Wykrywanie dźwięku, Funkcja patrolu |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2880 x 1620 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Zoom cyfrowy 8x, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie ludzi, Konfigurowalny region |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2560 x 1920 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 4 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Przycisk Reset |


