KAMERY WEWNĘTRZNE
KAMERY ZEWNĘTRZNE
ZASILANE AKUMULATOROWE
ZASILANIE POE
POŁĄCZENIE LAN
POŁĄCZENIE WIFI
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Bluetooth, Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 4 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Tryb nocny, Rozpoznawanie twarzy, Aktywne śledzenie obszaru, Obrót obrazu: 360 stopni |
Dwukierunkowa komunikacja
Niewidoczne widzenie w nocy LED
Dwukierunkowa komunikacja
Niewidoczne widzenie w nocy LED
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | 4G LTE |
| Kamera: | 5 Mpix, 2880 x 1616 px, Przetwornik CMOS, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Współpraca z systemem Google Assistant |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Konfigurowalny region, Wykrywanie ludzi |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2880 x 1616 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.8 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Reolink Cloud |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna i wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Jasność obiektywu f/1.4 |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi, Zoom cyfrowy, Wykrywanie pojazdów... |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 2 Mpix, 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0 |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Ochrona hasłem |
Sugerowana cena producenta:
179 zł
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Dźwięk odstraszający intruzów, Powiadomienia na komórkę, Rozpoznawanie twarzy, Tryb nocny... |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN |
| Kamera: | 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Tryb nocny |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna i wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s |
| Kamera: | 12 Mpix, 4512 x 2512 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie przekroczenia linii, Strefa ruchu, Inteligentne wykrywanie zdarzeń AI, Zdalne sterowanie... |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ax) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2880 x 1620 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi, Obrót obrazu: 180 stopni, Tryb prywatności |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ax) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.0... |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Lustrzane odbicie, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Obrót obrazu: 180 stopni |
Taniej o 40,00 zł
436,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
379,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 6 (2.4, 5 GHz) |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Jasność obiektywu f/1.6 |
| Funkcje: | Tryb prywatności, Zoom cyfrowy 8x, Inteligentne wykrywanie zdarzeń AI |
Taniej o 10,99 zł
179,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
179,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ax) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Funkcja wykrywania i śledzenia ludzi oparta na AI, Funkcja wykrywania i śledzenia obiektów oparta na AI |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 2 Mpix, 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Tryb nocny |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2880 x 1620 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Zoom cyfrowy 8x, Czujnik PIR, Tryb prywatności |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna i wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6 - 3.3, Ogniskowa 2.7 - 13.5 mm, Zmiennoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Tryb nocny, Zoom optyczny, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie ludzi, Przycisk Reset |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kamera: | 8 Mpix, 5120 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.8, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie zwierząt |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Bluetooth, LAN, USB-C |
| Kamera: | 4 Mpix, 2688 x 1520 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.0, Ogniskowa 4.2 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Tryb nocny, Wykrywanie dźwięku, Dwustronna komunikacja głosowa, Rozpoznawanie twarzy... |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.8 mm,Ogniskowa 8 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Śledzenie z automatycznym zoomem, Czujnik PIR, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie zwierząt... |
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 185,13 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
939,00 zł
Cena przed kodem
899,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Powiadomienia |
Taniej o 30,00 zł
147,12 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
129,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | 4G LTE, LAN |
| Kamera: | 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 6 mm,Ogniskowa 4 mm, Zmiennoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Dwustronna komunikacja głosowa, Ochrona hasłem, Anti-Flicker, Znak wodny, Powiadomienia Push |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Nagrywanie w chmurze, Tryb nocny, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2560 x 1920 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 2.8 - 8 mm, Zmiennoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Zoom optyczny 3x, Śledzenie obiektów, Przycisk Reset |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.8 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Współpraca z systemem Google Assistant, Powiadomienia Push, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie zwierząt... |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna i wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 5 (802.11 b/g/n/ac) |
| Kamera: | 2 Mpix, 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Podgląd na żywo, Powiadomienia na komórkę, Wodoszczelność, Czujnik PIR |
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 101,06 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
969,00 zł
Cena przed kodem
761,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 8 mm,Ogniskowa 2.8 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Przycisk Reset, Tryb nocny, Wykrywanie kształtu człowieka i zwierząt za pomocą AI... |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | 4G LTE |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.8 |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi, Tryb nocny, Powiadomienia na komórkę, Śledzenie z automatycznym zoomem... |
Sugerowana cena producenta:
999 zł
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 5 (802.11 b/g/n/ac) |
| Kamera: | 2560 x 1440 px, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Współpraca z systemem Google Assistant, Powiadomienia na komórkę |
1 179,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
1 011,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | 4G LTE |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Czujnik PIR |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN, Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ax) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6... |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Powiadomienia Push, Funkcja wykrywania i śledzenia obiektów oparta na AI, Wykrywanie ruchu... |
Sprawdź

