KAMERY WEWNĘTRZNE
KAMERY ZEWNĘTRZNE
ZASILANE AKUMULATOROWE
ZASILANIE POE
POŁĄCZENIE LAN
POŁĄCZENIE WIFI
Kod: 2070970
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN, Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Podgląd na żywo, Obsługa NAS, Możliwość zapisu do NVR... |
Widok 360° - pełna kontrola
Inteligentne śledzenie i detekcja
Widok 360° - pełna kontrola
Inteligentne śledzenie i detekcja
Taniej o 20,00 zł
319,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
319,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
Raty
więcej
Raty
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | 4G LTE, Bluetooth |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.8 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Ochrona hasłem, Znak wodny, Funkcja wykrywania i śledzenia ludzi oparta na AI, Wykrywanie pojazdów |
Sugerowana cena producenta:
599 zł
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (2.4 GHz) |
| Kamera: | 1920 x 1080 px, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Tryb nocny, Wykrywanie kształtu człowieka i zwierząt za pomocą AI |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Bluetooth, Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 2.8 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Obsługa ładowania akumulatora z panelu słonecznego |
Sugerowana cena producenta:
369 zł
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna i wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.7 - 13.5 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Podgląd na żywo, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie zwierząt |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | 4G LTE |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Wykrywanie ruchu |
Taniej o 230,00 zł
1 129,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
1 129,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna i wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Możliwość zapisu w chmurze |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Możliwość zapisu w chmurze |
Cena z kodem obowiązuje do 26.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 26.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
651,01 zł
Cena przed kodem
454,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 4 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Dwustronna komunikacja głosowa, Kontrola i rozpoznawanie gestów, Śledzenie obiektów... |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.8 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Dwustronna komunikacja głosowa |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 5 (802.11 b/g/n/ac) |
| Kamera: | 5 Mpix, 3072 x 1728 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.1, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wbudowana syrena alarmowa |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.7, Ogniskowa 2.7 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie zwierząt, Zoom optyczny 5x |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna i wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100/1000 Mb/s |
| Kamera: | 5 Mpix, 1920 x 1920 px, Przetwornik CMOS |
| Funkcje: | Zaawansowana sztuczna inteligencja, Wykrywanie ludzi, Rybie oko |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna i wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s |
| Kamera: | 5 Mpix, 2688 x 1512 px, Przetwornik CMOS, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Inteligentne wykrywanie zdarzeń AI |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4.3 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Podwójny strumień, Wbudowana syrena alarmowa, Zoom cyfrowy, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów... |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi |
| Kamera: | 1920 x 1080 px, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Noktowizja, Podgląd na żywo, Powiadomienia |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 2.8 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Reolink Cloud |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna i wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 5 (802.11 b/g/n/ac) |
| Kamera: | 2 Mpix, 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wodoszczelność, Czujnik PIR, Podgląd na żywo, Powiadomienia na komórkę |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.7 - 13.5 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Zoom optyczny |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2880 x 1616 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 2.8 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Reolink Cloud |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | 4G LTE |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie ludzi |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN, Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 2304 x 1296 px, Jasność obiektywu f/2.2, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Wykrywanie ludzi |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, P2P, Wi-Fi 5 (802.11 b/g/n/ac) |
| Kamera: | 5 Mpix, 3072 x 1728 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.1, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Błyski odstraszające intruzów, Zoom cyfrowy, Powiadomienia na adres email, Powiadomienia na komórkę... |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Znak wodny, Ochrona hasłem, Wbudowany dysk eMMC 32 GB, Czujnik PIR, Fotorezystor... |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.1, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Powiadomienia na adres email, Powiadomienia na serwer FTP, Filtrowanie adresów IP, Wykrywanie ludzi... |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, P2P |
| Kamera: | 5 Mpix, 3072 x 1728 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.1, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Tryb nocny, Nagrywanie w chmurze... |
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 37,24 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
296,17 zł
Cena przed kodem
288,16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 3.1 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Dźwięk odstraszający intruzów, Nagrywanie w chmurze, Noktowizja, Powiadomienia na komórkę... |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s |
| Kamera: | 4 Mpix, 2304 x 1536 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.4 - 2.8, Ogniskowa 2.8 - 12 mm, Zmiennoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Podwójny strumień, Powiadomienia na adres email, Powiadomienia na serwer FTP, Wykrywanie ludzi |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 2 Mpix, 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm,Ogniskowa 6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Aktywne śledzenie obszaru, Wykrywanie ludzi, Wbudowane reflektory LED |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2880 x 1620 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Nagrywanie w chmurze, System redukcji szumów, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie dźwięku... |


