Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (20)
AGD małe (4)
Komputery i tablety (759)
Smartfony i zegarki (5)
Gaming (11)
Rowery i hulajnogi (1)
Outlet (15)
Znaleziono w kategoriach: (656)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Rysik |
|---|---|
| Kompatybilność: | Lenovo IdeaTab, Lenovo IdeaTab Plus, Lenovo IdeaTab Pro, Lenovo Tab K11 Enhanced Edition, Lenovo Tab K11+... |
| Ładowanie magnetyczne: | Nie |
| Sposób ładowania: | USB-C |
| Intel Core i5-13420H | |
| RAM: | 24GB, DDR5,LPDDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |