Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (20)
AGD małe (4)
Komputery i tablety (756)
Smartfony i zegarki (5)
Gaming (11)
Rowery i hulajnogi (1)
Outlet (15)
Znaleziono w kategoriach: (655)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| 23.8 | |
| 16 | |
| 512 | |
| Model procesora: | Intel Core i3-1315U |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel UHD Graphics |
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
| Intel Core Ultra 7-256V | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 140V |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca OLED, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |