Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (2361)
Smartfony i zegarki (1364)
Znaleziono w kategoriach: (2985)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| 6.56", 1612 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 256 GB |
| Unisoc T7250, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
| Intel Core i7-13620H | |
| RAM: | 32GB |
| Dysk SSD: | 2000GB |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |