Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (2361)
Smartfony i zegarki (1364)
Znaleziono w kategoriach: (2985)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| 6.7", 2640 x 1080px, Super AMOLED, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Samsung Exynos 2400, Dziesięciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 12 Mpx, Przedni 10 Mpx |
Zakres od A do G
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
| Intel Core 7 150U | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |