Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (2373)
Smartfony i zegarki (1363)
Znaleziono w kategoriach: (2994)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| AMD Ryzen AI 7 350 | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 + AMD Radeon 860M |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca IPS, LED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core i3-1305U | |
| RAM: | 8GB, DDR4, 2666MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, W-LED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |