Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (2375)
Smartfony i zegarki (1363)
Znaleziono w kategoriach: (2995)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| AMD Ryzen 5 240 | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4050 + AMD Radeon 760M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED, 180Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Zakres od A do G
| 6.67", 1604 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 128 GB |
| Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen1, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G